Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, összejönnétek egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, összejönnétek egy nem saját kategóriátokban lévő pasival? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem egyéjszakásról, hanem hosszútávú kapcsolatról van szó.

És a nem azonos kategória alatt nem a kinézetet értem. Hanem azt, hogy pl. te diplomás nőként összejönnél-e mondjuk egy szakmunkással?

Vagy pl. ha te jól keresel (mondjuk havi 500e nettó felett), akkor összejönnél-e olyannal, aki mondjuk csak a felét keresi?


Volt-e már konkrétan ilyen kapcsolatotok, és ha igen, mi lett a vége?


2019. jún. 1. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Mikor jönnek már rá az emberek, hogy ez nem így működik... ha valaki megtetszik, szívesen vagy a társoságában, imádod az illatát a nézését akkor ezek a dolgok eltörpülnek. Mennyit keres, van e diplomája... a szerelem nem válogat. Én inkább a szerelmet élem meg minthogy anyagi javak után kapkodjak amik úgysem hoznak annyi örömet az életembe. Férfi akit nem szeretek tiszta szívből mit tud nyújtani? Kapok tőle egy szép autót? Este az autóhoz fogok hozzábújni? Az anyagi javakat hamar megunod és már nem hoz lázba, viszont embert évtizedekig képes vagy szeretni
2019. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van diplomám, páromnak nincs, 6 éve együtt vagyunk.
2019. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Össze igen.
2019. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem jönnék össze mivel hamar kiderülnének a hiányosságok.

28/N

2019. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Diplomám van és két nyelvvizsgám (ebből egy felsőfokú), a férjemnek érettségije. Kicsit se érdekel, láttam nagyon sok sötét bunkót diplomát kapni az egyetemen :D ellenben ismerek nem diplomás embereket, akik nagyonis értelmesek, széles a látókörük, csak épp ami őket érdekelte, azt nem egyetemen tanítják (ilyen a férjem is egyébként).
2019. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
Itt úgy is csak az olyan nők válaszolnak, akik már első randin vagy pár hét után gyereket terveznek minden barátjukkal és akkor már minimum 300-400 ezer kell , de úgy is fél év múlva vagy hamarabb másik palija lesz és akkor is ezt hangoztatja. Az empatikus ember empatikust találjon, az anyagias meg anyagiast az vallóm és nincs sértődés.
2019. jún. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!