Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a nők azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a nők azokat a pasikat akik levegőnek nézik őket?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 07:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
minden pasit szeretnek a nők 26f még engem is csak távolról
2019. jún. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Ez ösztönös náluk. Az kell nekik, aki elérhetetlen.
2019. jún. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hülyeség...

Azért szeretik mert nem istennőként bánnak velük. Ennyi. Úgy bánnak velük mint egy átlag emberrel vagy lehet rosszabbul ki hogy.

Mostanában hányszor kap egy nő ilyen üzenetet hogy "de jól nézel ki" stb facebookon? Szerintem egy szebb lány évente 100-200 ilyet biztos kap, nem véletlen van letiltva ismeretlen jelölés stb.

Nem arra kíváncsi senki hogy ő mennyire tökéletes, hanem hogy vannak hibái a másik meg elfogadja és azzal együtt szereti.

2019. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Akkor én kivétel vagyok...

Pedig én sem ugrok egyből neki egy nőnek, levegőnek nézem, de azért kicsit érzékeltetem vele, hogy tetszik.

2019. jún. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
És te miért olyan nő után futsz, akit nem erdekelsz?
2019. jún. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nálam ez max az elején működik. Szeretem, ha nem nyomul túlzottan(bár ha levegőnek néz, akkor el sem kezdődik az ismerkedés). Viszont idővel ilyenkor elhal az érdeklődésem.
2019. jún. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
A nők azt szeretik, ha rosszfiu vagy, de érte megváltozol,csak vele vagy jó.
2019. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7


Ez tévedés, velem sem kell jófiúnak lennie, épp ez a lényeg :D Persze tiszteljen, szeressen, de legyen határozott, öntörvényű, domináns. És sikeres az életben, nem börtöntöltelékekre kell gondolni “rosszfiú” alatt.

2019. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szeretem. A férjem a tipikus jófiú, és imádom érte. 😊
2019. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Rosszul van feltéve a kérdés. A nők azokat a pasikat szeretik, akik valamiért bejönnek nekik. Annak nem örülnek, csak hozadéka a dolognak, hogy ezek a pasik másba szerelmesek vagy nem jön be nekik a nő. Ők azt szeretnék ha ez a pasi elérhető lenne, de nem az.

Amúgy ezt meg is fordíthatod: a férfiak többsége is a népszerű nők után csorgatja a nyálát, hiába. Nekik is az elérhetetlen nő jön be? Dehogyis, ha a saját nemedről van szó pontosan látod: azt szereted aki számodra vonzó. Az már sajnálatos következmény, hogy az illető elérhetetlen.

2019. jún. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!