Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A falusi lányok szeretik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A falusi lányok szeretik ha anyagilag támogatják őket?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak ugy mindenki szereti
2019. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kik támogatják? Miért?
2019. ápr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a városi lányok is szeretik.
2019. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A falusi fiúk szeretik, ha anyagilag támogatják őket?
2019. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Felénk nem igazán, sőt. Bár nem faluban laktam hanem kisvárosban, de a környéken sok falu volt. Megvan persze falunként az az 1-2 gold digger lány, de a többség hallani sem akar függésről. Akit már gyerekkorában megtanítanak dolgozni, és látja, hogy minimális erőfeszítéssel is sok dolgot el lehet érni annak nem lesz vonzó, hogy ne dolgozzon vagy eltartassa magát. Mivel azok a lányok akiknek nincs minden a kis pcsájuk alá rakva (vagy legalább látják, hogy mi van emögött) sokkal önállóbbak, és nagyobb igényük van arra, hogy egyedül érjenek el dolgokat.

Meg persze mivel falun lakik ezerszer olcsóbb neki minden tehát nem is nagyon szorul rá, hogy támogassák. Hogyha olyan csajokat akarsz akik anyagi támogatást várnak inkább nagyvárosokban keresgélj.

2019. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolso: aki falun lakik ezerszer olcsobb neki minden, itt konkrétan mire gondolsz? Pl mi az, ami olcsobb? Jo lenne tudñi, mert most falun lakom, de semmivel se olcsobb semmi, mint mikor varosban laktam. Koszi a valaszod
2019. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elég csak megnézni kik a legkelendőbbek a falvakban:

- a polgi

- a polgi fia

- a körzeti orvos

- a helyi földesúr

- a helyi földesúr fia


Naná, hogy szeretik a támogatást.

2019. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6

Leginkább az albérlet meg a lakások, házak árai. Nagyobb városokban az albérlet simán üti a 100-200 ezret havonta. Mi párommal 50 ezerért laktunk tök jó körülmények között anno. Ha valaki házat akar venni azt lehet 3-4 milláért.

Ha van valami város a 15-20 km-es körzetében akkor van munka is, meg szupermarketek vagy nagyobb üzletek. De ha az ember jól körülnéz akkor kisboltból is lehet találni olyat ami olcsóbb. Én mindig meglepődök mikor beszaladok nagyobb városokban egy kisboltba és azt látom, hogy van amit én fele annyiért veszek otthon. Sokszor ugyan annak az üzletláncnak az árai meg kínálata között is van különbség. Nem hülyék a vezetők, tudják, hogy faluba, kisvárosba hiába tolja be a drágább cuccokat, senki nem fogja megvenni. Hogyha valaki helyi viszonylathoz képest jól keres az teljesen jól eléldegél kisvárosban vagy falun. Nyilván egy Pest melletti faluban semmi nem lesz olcsóbb, jól kell a távolságot megválasztani.

2019. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így igaz. Kopasztani szeretnek, csak nem csirkét. 🙂
2019. ápr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!