Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Értelmes és normális lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmes és normális lányt hol lehet találni? Hol vannak?

Figyelt kérdés
Túl sokat kérek? :((
2010. júl. 7. 21:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

énis annak vélem magam:D

ha gondolod írj rám,vagyis én rádírok :D

2010. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ezt fordítva is meglehetne kérdezni..

na meg ez nézőpont kérdése is, ha belegondolsz.

Én is "keresem" a normális fiúkat, eddig sikertelenül..

Jó tanuló vagyok, vannak céljaim, szoktam olvasni, futok, figyelek magamra, az öltözködésemre..viszont nem iszok, nem járok minden hétvégén bulizni a hajógyári szigetre, és nem is dohányzok..Emiatt a többség első ránézésre vagy strébernek, vagy kriplinek tart :S

Eddig úgy vettem észre, hogy az olyan pasik, akiknek bejön, hogy nem fekszek le mindenkivel, aki velem szembejön és nem iszom magam seggrészegre, 30 év felett van :S

2010. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
még úgy egy fél óráig megtalálhatsz a gép elött, utána zuhanyzok tehát a fürdőben keress, azután pedig tvzni fogok, uh az ágyamon megtalálsz:)
2010. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Ittvagyok béjb.grr.
2010. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ja hoppá, te lányt keresel, bocs elnéztem engem felejts el:D:D
2010. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A bölcsészkaron.
2010. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint nőkben ez a két tulajdonság együtt paradoxon a durvábbik fajtából. Nagyon ritka kivételek vannak a 15 éves lánykák között de sajnos ők is beteljesítik a végzetet ezért nem lehet ilyet találni.
2010. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én annak vallom magam, viszont keresem a kérdésedben lévő különböző nemű személyt:Dtapasztalataim alapján értelmes és normális srácból kevesebb van:)amúgy van egy olyan érzésem hogy te is találkoztál már ilyen lánnyal,csak nem felelt meg külsőre...
2010. júl. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
a kérdés, hogy csak értelmes- normális legyen, vagy esetleg még szép is? mert ha az előző akkor pl. főiskolán, egyetemeken. Ha azt akarod, hogy még szép is legyen, akkor felejtsd el, szinte esélytelen kategória.
2010. júl. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Hidd el, hogy nem a gép előtt ülve fogod megtudni...
2010. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!