Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Bikinivonal probléma?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Bikinivonal probléma?!

Figyelt kérdés

szóval én már 2x leborotváltam,de sajnos utána mindig kipattogzott a bőröm meg viszketett szúrt, h mostmár le fogom gyantázni, mert pár nap múlva megyünk nyaralni, és nem akarom ott 3 naponta borotválni...főleg úgy h csak egyre csúnyább lenne.

és az lenne a kérdésem h ti mit ajánlotok?ti is gyantázzátok?vagy esetleg epilálás?vagy borotva?(én próbáltam magamnak epilálni de egyszerűen nem bírom,akkor inkább elmegyek kozmetikushoz h legyantázza

szóval csak arra lennék kíváncsi h ti mit használtok?

bocsi ha hosszú lett, a válaszokat előre is köszi

a hülye válaszolókat nem veszem figyelembe,írhattok bármit nem fog érdekelni


15/L


2010. júl. 7. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen veet szörtelenítő krém már próbáltad?
2010. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a borotvás megoldás nekem se jött be, mikor elkezd nőni, viszketni kezd nagyon, és sokszor csúnyán, hólyagosan be is nő a szőr. Én epilátorral oldom meg. Ha szép lassan csinálom, szinte nem is fáj.
2010. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

azt még nem...jó ötlet, lehet h majd ki is próbálom

köszi a válaszokat :)

2010. júl. 7. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is csúnya lesz a borotvától, epiláláshoz meg nincs elég akaraterőm :( gyantáztatni szoktam menni
2010. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a veet tényleg jó de csak a bikinivonalon használd!!! az egész területen ott lent nem szabad, még a dobozon is rajta van

amúgy én is kipattogok sajnos, és szintén a veet szőrtelenítőkrémet használom mert más egyáltalán nem jó :S

2010. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hüüü...eddig gyantáztattam, de most nem volt időm utazás elött elmenni kozmetikushoz, borotválástól nekem is viszket és kipattogzik, ráadásul akár hetekig (!) csúnya marad.....úgyhogy letoltam a nagy részét epilátorral....eléggé fájt, de nem jobban mint a gyanta, csak itt ugye nekem kellett csinálni....

összeszorítottam a fogam, és már csak egy csík maradt középen......am ez ma 2 körül volt, bekentem testápolóval, és már normálisan is néz ki, nagyon büszke vagyok magamra! :)

csak legyen erőm az alját is befejezni....

hajrá lányok! :) :) :)

2010. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!