Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érezhetem magam jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezhetem magam jól egyedül?

Figyelt kérdés
A legutóbbi kapcsolatomban sem éreztem magam jól, mert bántottak benne (volt testi dolog is, de nem ütöttek meg). Azóta csak arra gondolok hogy bántottak, és nem is tudok megbízni senkiben, mert úgy is minden férfi csak lábtörlőnek néz. De egyedül meg irigykedem más velem egyidősekre akik boldog párkapcsolatban élnek évek óta.
2019. jún. 4. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy minek néz egy férfi, rajtad is múlik. A boldog párkapcsolathoz kell némi intelligencia is, és ha olyan pasit választasz, akinek mások az erősségei, akkor így járhatsz. Esetleg lehet, hogy neked is változtatnod kellene a preferenciáid mellett a saját megjelenéseden, viselkedéseden, stb. és akkor lehet, hogy majd sikerül normálisabb pasikat is bevonzanod.
2019. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire igaz de mások általában szép, csinos nőnek mondanak. Viselkedésre pedig kedvesnek mondanak.
2019. jún. 4. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
De milyen pasik tetszenek neked? Milyen pasikkal állsz le? Nem lehet, hogy neked is a gengszter típus tetszik, mert az milyen menő? Próbálj inkább olyan pasikkal ismerkedni, akik nem a külsőre gyúrnak.
2019. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt van a nőnek a felelőssége és olyat kell választania amire igénye van.

Nyilván nem csak ilyen parasztok próbálkoznak, tehát valószínűleg rosszul választasz.


Amúgy ha irigykedsz, sose fogod magad jól érezni mert folyton a fejedben lesz a de jó lenne ha...

Nem egy rendes srácot ismerek barátnő nélkül, és nem egy rendeset kapcsolatban. Tehát van esély csak jól válassz vagy felejtsd el ez a függési kényszert és örülj apró dolgoknak:) Viszont a lehetőséget se utasítsd el ilyenkor:)

2019. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?:)

Elsősorban ilyenkor a magány a legjobb amit tehetsz hogy egyedül vagy. A múltadat le kell zárni és elsősorban megemészteni a téged ért sokkot,kitiszítani a fejed hogy az a múlt, az nem téged jellemez, az egy része volt, akkor a legjobb tudásod szerint cselekedtél és attól hogy ilyen pasit fogtál ki nem feltétlenül igaz, hogy a következő is így fog veled bánni.

2019. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!