Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kavart fel ennyire egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavart fel ennyire egy férfi miközbe van egy párom akit szeretek? 19/L

Figyelt kérdés
Véletlen találkoztam az egyik ismerősöm fiával, körülbelül két mondatot beszéltünk és nagyon szimpatikus volt. Nagyon helyes srác, folyton ő jár a fejembe. Szerintem tetszhettem neki, tudja hogy van barátom. Semmi kontaktba nem vagyok vele , még csak facebookon se az ismerősöm, 1x láttam őt , akkor véletlen. Ez már egy hónapja történt és mindig eszembe jut. Vele amúgy nem lenne jövőm mivel külföldön dolgozik, meg hát nem is ismerem tulajdonképpen. Úgy érzem szeretem a párom és nem csalnám meg. De akkor miért jár a srác a fejembe? :/ 2 éve vagyok együtt a párommal egyébként. Mással is volt már ilyen? Mi lett ?

2019. jún. 5. 23:12
 1/7 A kérdező kommentje:
A párom 27 éves.
2019. jún. 5. 23:13
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Viszket a nundzsa. 🙂 31F
2019. jún. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Mert egészséges, hetero, fiatal, nő vagy.


Gondolj bele! Képes lennél egész életedben csak paprikás krumplit enni, és semmi mást?

2019. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

"folyton ő jár a fejembe"

"mindig eszembe jut"

Most találd már ki hogy melyik. Különben szerintem az vonz hogy külföldön dolgozik. Valamiért ez Magyarországon hihetetlen egzisztenciának számít

2019. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen szitu. Évvekkel ezelött klubtagok voltunk, de akkor nem volt semmi, nem mozgatott meg bennem semmit. Aztán több évig nem láttam és 1x véletlen megláttam az utcán. Onnantól kezdtem rá többet gondolni. És engem is zavart. Aztán el kellett mennem Más országba, más városba, egy csomó új inger vett körül és új problémák, és akkor még 1x sem gondoltam az illetőre.

Mikor visszajöttem 2-3 napra rá már megint. Akkor jöttem rá, hogy ez semmi, unatkozok és ennyi.

2019. jún. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress rá arra hogy hipergámia
2019. jún. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra. Van ez így hogy megtetszik valaki. Ettől még szeretheted a párod. El fog múlni.
2019. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!