Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves férfiak, mit jelent ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, mit jelent ez egy férfi tollából? "Én szeretek értelmes nőkkel beszélgetni mindenről? "

Figyelt kérdés
Számomra azt, hogy minél több nőt szeretne befűzögetni ilyen-olyan tevékenységre, ami nem is feltétlen szex csak ilyen legyen mindig valaki vonalvégen kapcsolatok, de semmi elköteleződés. Jól érzem?
2018. nov. 7. 19:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha ehhez a mondathoz segítségre van szükséged, akkor nem rólad beszél.


Lépj tovább!

2018. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Továbbléptem, nem bírom az ilyesmit.
2018. nov. 7. 19:51
 3/21 anonim ***** válasza:
6%

Szüleid büszkék lehetnek, hogy ennyi évesen se vagy képes értelmezni egy egyszerű mondatot. Inkább menj vissza általános iskolába, odavaló vagy még!


Te direkt vagy ilyen h..lye vagy csak itt tetteted az ostoba szőkét?

2018. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg hülye vagy... bhaszki...
2018. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
:D
2018. nov. 7. 19:54
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez a "mindenről" ilyen tabumentes beszélgetést takarhat, nyilván a szexet is terítékre téve, sőt, valószínűleg kiemelten kezelve :D
2018. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Az biztos, hogy nem téged keres.
2018. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A férfi(?)agresszió hirtelen és fölényes megjelenése igazolja a sejtésemet.
2018. nov. 7. 19:55
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Én nőként válaszoltam, de jól képen törölnélek, hogy az egysejtű felfogásoddal itt égeted a női nemet!
2018. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

Én egy saját példával jövök, egyik kollégámmal beszélgettünk a minap, világháborúról, világpolitikáról, különböző kulturákról, usa szemétkedéseiről, világban lejátszódó folyamatokról.


Na ő értelmes volt, ilyen beszélgetésekre gondolnék. Feldobott.


Jobb volt, mint némelyik kollégám "tőmondatos" poénkodása.

2018. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!