Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elfelejtsem a barátomat? Szakítottunk és azóta mindennap csak innek.24N

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim. Munkahelyemen mindenkit utalok. Nagyon szomorú vagyok én nem tudom mit csinaljak nagyon szerettem őt. 5 évig voltunk együtt.

Én eddig nem ittam mindig csak 1 - 2 pohárral. Tegnap egy üveggel megittam alkoholt.


2019. jún. 6. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is ne vegyél alkoholt, akkor nem lesz mit meginni, mikor magad alatt vagy. Egy pasi se ér annyit, hogy alkoholista legyél miatta.

Aztán keress új munkahelyet, ahol jobb a légkör.

2019. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tessék egy hobbit keresni, ahol emberek közé mehetdz, mert így nem csoda, hogy lecsúszol. Kár szépíteni, épp lejtmenetbe vagy.

Illetve akkor neki kell állni állást ia keresni, ha ennyire rossz.


30n

2019. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Gonosz kígyó meg még alkesz is. Egy sorscsapástól menekült meg ez a faszi.
2019. jún. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ergo neked senki másod nem volt, csak a barátod....Talán ezen is el kellene gondolkodni.
2019. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen nekem csak a barátom volt. De nagyon sokat dolgozom nincs időm még boltba se menni így hogy legyenek barátaim.

Keresek majd másik munkahelyet.. Ez az első munkahelyem ahova fel vettek. Máshol meg nem dolgoztam

2019. jún. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!