Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hete szakitottunk a barátommal 3 év együttlét után. Volt erre okunk, hiszen mindenben különböztünk és sokat vitáztunk, mit tegyek, h tényleg elfelejtsem?

Figyelt kérdés
A lényeg az, h ő volt életem nagy szerelme, nem indult komolynak, de ugy érzem, h nagyon beleszerettem! Pár hónapja folyamatosan veszekedtünk, nem figyelt rám, elhanygolt, ezt szóvá tettem és vita lett belőle. Az volt a probléma, hogy nem tudtunk kompromisszumot kötni bizonyos dolgokban. 1 hete beszélgettünk és ugy volt, h kibékülünk, mondta, h szeret és nem akar veszekedni állandóan és megkért, h legyek picit megértőbb vele. De másnap ismét kiborult a bili... Én elismerem, hogy elég nehéz természetem van, de könyörgöm nőből vagyok és néha éreznem kell, h szeretnek!!Nagyon szenvedek, mert hiányzik, azóta láttam és csak az jár a fejemben, h helyesen döntöttem-e.... Írtam neki smst, h remélem megtalálja azt aki neki kell.... De nem is irt vissza, ismerem és azért, h ne fájjon neki ez az egész! Nemtudom kiverni a fejemből, mert a rengeteg gond ellenére is szeretem! De el akarom felejteni. mit tegyek, h ne hiányozzon ennyire? Tudom az idő majd megoldja, nagyon kivagyok...Mit Tegyek, h elfelejtsem?
2008. júl. 13. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ulj egyedul!Bulizzatok a csajokkal sokat,strandoljatok,sokat ulj tarsasagba.Ha egyedul vagy es ra gondolsz mindig gondold azt hogy ez a 3 ev nagyon szep volt,minden perce de egyszer minden veget er.Es biztos jol dontottel ,lesz mas ki boldogga tegyen.Ne felj elfelejted,en is elfelejtettem mar 2 nagy szerelmem!Es lam itt van egy olyan ember akit meg a kettonel szazszor jobban szeretek!ugyhogy te is majd talalsz valakit akit sokal jobban fogsz szeretni mint ot!Minnel kevesebbet legy egyedul,az a lenyeg!Fel a fejjel!:*:*:* Kitartast!Es az ido tenyleg mindent megold!Puszi
2008. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom ez most egy buta tanács, de hirtelen ez jutot az eszembe: próbálj a negatív oldalára gondolni, hogy miért is jobb neked most nélküle. Hogy nem volt veled kedveskedő, nem simogatott, nem udvarolt és nem azt kaptad tőle amit szeretnél. Talán így egy kicsit könnyebb lesz.

Én biztosíthatlak róla, hogy idővel sem lett volna jobb. Az én férjem is ilyen. Hiányzik a romantika, érzelgősség. Tiszta ugyanaz , mit amit leírtál. Mi 8 éve vagyunk együtt. Kb 1 -2 hónapja én is a hiányaimon lovaglok. De már hiába. Vagy elfogadom vagy véget vetek neki. Hát egyenlőre nehezen, de elfogadom, hogy ilyen.

Jobb, hogy még most próbálsz továbblépni. Hidd el, megéri és lehet találsz valakit aki a csillagokat is lehozná neked. Ja és még annyit, hogy én is tudom, hogy szeret, nagyon szeret a férjem, de én ÉREZNI is akarom. Sajnos nem mindegy!!!


egy 26 éves lány

2008. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legkönnyebben úgy tudnád elfelejteni,ha már nem lennél szerelmes,de ez még nincs így.Ez jó ötlet,amit előttem tanácsoltak,Próbáld meg, a negatívumokat előtérbe hozni vele kapcsolatban.Gondolj arra,ami már nem volt jó,veszekedések,nem törödött veled,elhanyagolt stb.Így idővel egyre kevésbé fog fájni a hiánya,és nem csak a szép dolgokra fogsz emlékezni vele kapcsolatban.Nekem is tanácsoltak annak idején ilyet,nálam bevált a dolog.Az is fontos,hogy ne essél nagyon magadba,inkább mozdulj ki,ugyis nyár van barátokkal és próbáld meg jól érezni magad.Tudom mondani könnyű,de hidd el,nemsokára jobban fogod magad érezni.
2008. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Tudom, h mit kellene tennem, de a szívem szakad meg.... Agyalok a negatív dolgokon is, de mindig azon elmélkedem, h milyen jó volt vele......

Remélem igazatok van és idővel könnyebb lesz!

Mégegyszer köszönöm!

2008. júl. 13. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:

csak az ido segit...

sok sok ido

2008. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!