Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből adódóan semmi önbecsülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből adódóan semmi önbecsülésem nincs?

Figyelt kérdés
Én nem bírom elviselni ha valaki hazudik nekem. A volt barátom az egész kapcsolat alatt ezt tette. Még ő is szakított velem. A hazugságot nem csak a szakításra értem. Én nem könyörögtem neki, hanem szépen otthagytam. Azzal bezzeg hencegett a kapcsolatunk alatt, hogy az ex barátnője többször is visszakönyörögte magát hozzá. Egyből letiltottam mert annyira megbántott.
2019. jún. 7. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat, nagyjabol sejtem hogy mire gondolsz, de azert annyira nem fejtetted ki.


Szerintem igen, lehet az onbecsulesbol vesziteni, amikor kidobnak, foleg ha te ugy gondolod hogy mindent jol tettel. Ilyenkor sokszor kerdojelezi meg sajat magat az ember.. de! Attol hogy valaki szakitott veled, te nem lettel kevesebb es nem ersz se tobbet se kevesebbet azert, mert 1 ember a 7 milliardbol mar nem akar veled kapcsolatban lenni.


Meg egy kicsit azert ‘nyalogasd a sebeidet’, gyaszold meg a kapcsolatodat, aztan fel a fejjel, menni kell tovabb, keresni azt aki megbecsul es szeret.

2019. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy! Így kell csinálni.

Csak így tovább.


Senki nem szereti ha hazudnak neki, de neked az egész kapcsolatotok alatt hazudott....akkor miért voltál vele ilyen sokáig?? hm?


Vagy ez csak a végén derült ki? Illetve ennyire vak voltál?

2019. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
5 hónapig voltunk együtt, az nem hosszú idő. Csak nem tudom eldönteni hogy jól csináltam-e a dolgokat így.
2019. jún. 7. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,jól csináltad.Aki nem tud megbecsülni,az nem érdemel meg,ergo,nincs helye az életedben.
2019. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írták , igen jól.

Nézd a jó oldalát nem csesztél el sok időt az életedből egy hazug kapcsolatra.

2019. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!