Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas pár elméleti dilemmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas pár elméleti dilemmája: családalapítás vagy abortusz és szakítás. Kezdeti sokk vagy kibújt a szög a zsákból?

Figyelt kérdés

mindkettőnk hosszútávú célja a családalapítás, de nem mondtuk még ki, h ezt egymással akarjuk. 2 éves kapcsolat.


Késett a menses, és beszélni kezdünk a dologról, h esélyes lehet a két csík, majd sokk-ként fogadott, h mennyire másképp vélekedünk:


az én gondolatom: nem bánom, ha pozitív a teszt, megtartjuk a babát, és új fejezet indul az életünkben


az ő reakciója: elvetetni (utána pedig együtt maradni)


Nekem ez a reakció nem normális!!! Ilyen nincs!!! Nem tudnék vele maradni egy abortusz után.


Ez a reakció nekem azt mutatja, h nem szeret, nem vagyok neki olyan fontos, mint ő nekem. Ha negatív a teszt, nekem ez a kijelentés akkor is egy szakítással ér fel.


Szerintetek? Mit gondoltok?



2019. jún. 8. 01:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Harminc X évesen? Továbbá már két éve együtt? Amit írtál, szakítás. Kibújt, igen.
2019. jún. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
26%

Jellemzően az 1-2 éves kapcsolatokban becsúszott gyerekek élete elég gáz lesz. Van pár ilyen ismerősöm, természetesen a szüleik szétmentek és az egész nyoma rajtuk csapódott le.

Amíg az írásképed is egy szétesett valami, légyszi, ne erőltesd a gyereket.

És szakítsatok. Veled ellentétben ő átgondolt és megalapozott életre szülne gyereket. Nem passzoltok, jobbat érdemel.

Jöhetnek a szokásos mínuszok és beszólások.

2019. jún. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem a reklám helye, de tudok olyan kapcsolatokról, ahol ez nem is volt kérdés, h megtartsák-e babát ennyi év után, most lesz az esküvőjük, a baba már egy éves. :) Szóval...
2019. jún. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
A baba már 1, azaz EGY éves? MÁR? Ez reklámnak tényleg elég rossz lenne.
2019. jún. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
36%
Az írásképe nem szétesett a kérdezőnek, ill. a hapsi sztem nem tud szülni, bármennyire megfontolt két év után harminc valahány évesen, kedves 53%.
2019. jún. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
23%

Nem ez a lényeg, nem a baba kora ill. a sorrend, hanem az, h egy két éves kapcsolat koronája a kis gyermek. :) Persze, már tavaly nyáron lett volna az esküvő, mert az eljegyzés már elötte egy évvel volt, de így felcserélődött a megírt forgatókönyv, de ezen senki nem borzonkodik.

A lényeg az, h vhol ez nem kérdés. Itt sajnos, az. Nem Kr babát, gondolom házasságot sem később, szóval semmi komolyat, csak időt elrabolni a másiktól.

2019. jún. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
30%
*nem akar babát*
2019. jún. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
66%

Ágnyeszka túl tudnál lépni a szexizmusodon?

A kérdező írásképe nem szétesett? Valahol nagy betűvel kezdi a bekezdést, valahol nem. Valahol van írásjel a mondat végén, valahol nincs. De, oké... Nem szétesett, hanem csodálatos.

Ja, hogy a reklám sztoridról már ki is bukott, hogy azért más volt a felállás.


És legfőképp, de az oldalon lévő többi nőnek is üzenem: Attól, hogy egy férfi vagy nő nem random húzogatja más emberek kezére a gyűrűt és nem akar random gyereket, még akarhat házasságot és gyereket. Csak nem akkor és nem úgy. Ettől még ezek a férfiak/nők nem a másik idejét rabolják, hanem szimplán máshogy, máskor akarja a dolgot.

Ez elvileg a felnőtt kategória. Viselkedhetnétek néha felnőttként ahelyett, hogy a férfiakat előszeretettel ekézitek mindenért.

2019. jún. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
19%
Mi ez az általánosítás 53%? Én nem random ekézem a férfiakat, csak speciel ezt a férfit. Vannak normálisak is, mint akit én írtam, komoly szándékkal. Aztán van olyan, mint a kérdező párja, aki ki tudja mikor szeretne gyereket, de ezt (aki lehet megfogant) simán megölné. Aham, qurvára akar gyereket. De kitől és mikor?? Ja, hogy én nem vagyok felnőtt, amiért ez nem tetszik? Miért, ez kinek tetszene? De legfőképp a kérdező most mit gondoljon? Hány babát kell elvetetnie és hány évig, míg a kedves megfontolt párja majd akar gyereket random, ahogy te írod (mert, ez ugye random kérdés...).
2019. jún. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
62%

Ez az általánosítás az, hogy szinte mindig csak olyan válaszodba futottam az oldalon, ahol a férfi volt a hibás.

Nem azért nem vagy felnőtt, mert nem tetszik. Azért nem vagy felnőtt, mert a saját világképed húzod rá lazán másokra. Azt tekinted jónak, ahogy te cselekednél, más emberek cselekedeteire viszont ráhúzol valami szöveget, amit át sem gondoltál és nem is feltétlenül igaz. Attól, hogy valaki nem akar random becsúszott gyereket vállalni egy rövid kapcsolatban, nem egyenlő azzal, hogy nem akar gyereket soha. Az ezzel kapcsolatos kérdéseket pedig a kérdező pasijától kérdezd, ne tőlem. Tőlem úgy akart már 3 nő gyereket, hogy még az egyetemet sem fejeztem be. 1 közülük életében nem dolgozott, csak mindenféle tanfolyamra járt. Speciel én ilyen helyzetre, saját lakás, biztos állás, félrerakott tartalék nélkül nem vállalnék be gyereket. Vicc, hogy ezért rám is lazán rám húznátok egy ilyen kérdésnél, hogy komolytalan vagyok és hagyjanak ott a nők.

Tényleg nőjetek fel. Legalább egy kicsit gondolkozzatok.

2019. jún. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!