Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminchoz közel a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminchoz közel a férfiak többsége inkább bele megy egy 60%-os kapcsolatba, mint hogy tovább várjon arra a közel 100%-osra?

Figyelt kérdés
A számok nyilvánvalóan csak jelzésértékűek. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy a családalapítás határán egy férfi(!!!) inkább bele megy és megelégszik egy olyan kapcsolattal, ahol ő maga is érzi, hogy nem minden klappol, csak azért, mert úgy érzi, ideje lenne megállapodnia most már? Több mindent eltűr a nőnek? Esetleg a "ha nincs ló, jó a szamár is" elve érvényesül? Köszönöm a válaszokat!

2018. máj. 21. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert, egy 30 eves ferfi lehuzhatja a rolot, vagy mi?

Ketlem. 30-as pasi meg fiatal.

De meg a 40 is.

2018. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy vagyok vele, hogy belemegyek egy 50%-os kapcsolatba is, ha úgy érzem lehet 100% is idővel, de egy 90%-ba nem megyek bele, ha nem látok jövőt neki.

Nem várom el, hogy minden azonnal tökéletes legyen. Képes vagyok tenni egy kapcsolatért, nem várom a sült galambot a számba!

Sok ember képtelen arra, hogy felépítsen egy kapcsolatot, csak a csodát várja. Nem mondom hogy ez csak a nőkre jellemző, de nyilván én csak velük találkozom ilyen helyzetben.

2018. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. 3 éve nincs senkim, mert nem elégszem meg akárkivel. 30F
2018. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Maximalista ember lehet nem megy bele. De egy atlagos ember nem is probalja a meg ki nem alakult dolgokat megfejteni mint egy nostredamus.
2018. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább lehet csak, hogy a férfiak gyakorlatiasabbak és belátják, hogy egyik kerítés sincs kolbászból és soha nem lesz semmi tökéletes?
2018. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a hiányzó 40%.

Voltam már megállapodásoközeli helyzetben is, de így 30 körül már vannak igényeim a nőkkel kapcsolatban. Persze egy lazább kapcsolat bármikor elfér, de ahhoz, hogy újra olyan helyzetbe kerüljek, nagyon le kell tennie valamit a nőnek az asztalra, mert igazából önellátó vagyok, nincs szükségem babusgatásra, vagy, hogy megfőzzenek, kitakarítsanak helyettem, szóval komoly társat kell adnia annak, akiért újra olyan helyzetbe kerülök.

2018. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 peca1000 ***** válasza:
Ha én mindíg a 100%-osra vártam volna, sohasem lett volna senkim. Alap dolgok legyenek meg, és akkor nincs %-olgatás :) 42 ffi
2018. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha 30 évesen nincs meg a stabil párkapcsolat akkor később már nem lesz szerintem...

ezért ez az alku ..


javítsatok ki mert közeledek a 30 hoz és senkim sincs diákkorom óta csak a munka munka munka. lassan kötöm a kötelet mert céltalanná váltam.

2018. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sose volt jó a szamár.

Mindig csak a ló kellett.


Inkább egyedül halok neg szüzen mint higy olyannal legyek akit nem szeretek.


29F

2018. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!