Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz 40 felett a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz 40 felett a legtöbb férfi "pedofil"?

Figyelt kérdés

Csorgatják a nyáluk a 13-14 évesekre, életüket adnák egy 15 éves barátnőért, minden lehetséges fórumon tiniknek írogatnak, nézik őket az utcán, kerülgetik, aki nem fut el sírva, ott be is próbálkoznak.

Azt hiszik magukról, kivétel nélkül, hogy fiatalos, jól néz ki, éveket tud letagadni a korából. Természetesen bárkit el is tud csábítani és az ágyban is fantasztikus, majd ő megmutatja, hogy mi a sorozatos orgazmus és a három órás szeretkezés.


Kicsit se érzik magukat nevetségesnek?



2019. jún. 8. 06:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
19%
Nem lesztek, ti nők, emancipáltak addig, amíg nem tudtok végigmenni az utcán kövéren és kopaszon tudva, hogy kívánatosak vagytok :)
2019. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Nem ezzel van bajom.

De miért az éppen legálisan dugható korosztályt kezdik ostromolni?

Mikor megmondod, hogy 20 éves vagy, és látod az arcán a csalódottságot, hogy nahát, fiatalabbnak látszol. Anyád. A 14 éves húgom is rendszeresen betalálják.

A legdurvább, hogy a 42 éves anyám se áll szóba velük, mert 60-nak néz ki. Ha egymás mellé állnak, nem is látszanak egy korosztálynak.

2019. jún. 8. 06:55
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Kapuzárási pinák.
2019. jún. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
11%
úgy tudom 14 évestől teljesen legális, problem?
2019. jún. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Azért a "legtöbb" 40 es férfi ilyen idősen még javában egy jó házasságban él. Esetleg gyereket nevelnek. Persze, biztosan van kivétel, de 1-2 férfi miatt nem bélyegezném meg őket.
2019. jún. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
13%
Mert a mai 13-14 évesek úgy néznek ki mint egy 17-18 éves. Túlfejlettek.
2019. jún. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez max 10% és a bolond kategóriával egybe esik
2019. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
81%

Én emlékszem, hogy 12 éves koromtól folyamatosan vizslattak, pedig mellem csak a mellplasztika után lett 25 évesen(teljesen lapos voltam előtte, de vékony)


Olyan ruhában jártam, mint mások, mégis vadidegen férfiak(30tól felfelé, nem 40től) fogdostak a buszon, pár "bátrabb" arról érdeklődött, hogy van e barátom, csókolóztam e már, biztos szeretném, hogy lenne, biztos nem jó egyedül, pedig legtöbbször az iskolatáskám is velem volt..


Undorító az idősebb férfiak kb fele. Velem annyi ilyen történt, hogy ez szerintem nem 10ből 1 emberre igaz, hanem 10ből 4-5re.


Én meg hozzá sem mertem szólni a bácsihoz, mert hozzám képest ők bácsik! vagy úgy éreztem tiszteljük a felnőttet és válaszolgassunk, de mégis rossz volt..


Aki 30 felé ilyen mocsokká válik, az mindig is az volt.


És most, hogy 27 lettem, nyílik ki a szemem, hogy héjj a 33 éves ismerősöm direkt 20 éves lányokat kajtat, mert ez az utolsó lehetősége, hogy egyet is megdugjon közülük(még van haja, már van pénze), régen persze esélye sem volt ilyenre, mert önbizalomhiányos lúzer volt, de a fiatalabbakhoz már összegyűjtött elég önbizalmat és most pótolná, ami kimaradt.


Azok alapján, amilyen férfiak velem ezeket csinálták, ők is ilyen lúzerek lehettek huszonévesen, leragadtak ezen a szinten, és ezt pótolnák, ahelyett, hogy terápiára járnának és segítenének elengedni egy életszakaszt, amit nem használtak ki teljesen.


Másik ismerősöm 30 lesz, 16 évesekre is csorgatja a nyálát, ő világéletében menő volt, de nem tud/mer kiszakadni ebből a közegből, mert itt még sikeres, de a felnőtt életben nem az. Elvégre melyik felnőttnél menő egy kigyúrt drogos, akinek sok ismerőse van és klasszul ismeri az esti szórakozóhelyeket, a felnőttektől már többet várnak, mint, hogy szex után reggelit készítsenek a csajnak..


Jelentem, mindkettővel jártam "fiatalon", már nem tenném meg újra. Csak egészséges, magukat a bőrükben jól érző, a jövőtől nem tartó férfiakkal kezdek.


Rémes, hogy régen nem láttam, hogy ez lesz belőlük.. még rémesebb, hogy mindkét típus elítélte azt, amivé váltak. Mind, mikor idősebb, 30+os fazon akart megdugni 20 évesen, teljesen kiakadtak a vén perverz pasasra, milyen undorító már, 10 év korkülönbség fujj, de mikor betöltötték a 28at, elkezdtek pedálozni 18 évesek után, pedig korábban egy társaságba sem akartak kerülni velük, mert ők még gyerekek, mit kezdjenek velük, pedig akkor csak 2-3 év volt köztük.

2019. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
Ja és azt elfelejtettem, hogy a legtöbbnek párkapcsolata van, ott a gyűrű az ujján, úgy is ezt csinálja, csak a nők legyintenek rá..
2019. jún. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
24%
1-es, van néhány, nem túl sok férfi aki nagyon vonzó kopaszon és kissé elhízva is. És van rengeteg, aki kövér, kopasz és nem vonzó, de ők valószínű hajjal és soványan sem lennének azok. Ezen kívül vannak kövér kopasz férfiak, akik bejönnek Mancikának a postán vagy hivatalban, és ettől úgy felszívják magukat, hogy az önbizalmuk az egekbe kerül, pedig néhány nőn kívül a többinek inkább nevetségesek ezzel a viselkedéssel.
2019. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!