Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz 40 felett a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz 40 felett a legtöbb férfi "pedofil"?

Figyelt kérdés

Csorgatják a nyáluk a 13-14 évesekre, életüket adnák egy 15 éves barátnőért, minden lehetséges fórumon tiniknek írogatnak, nézik őket az utcán, kerülgetik, aki nem fut el sírva, ott be is próbálkoznak.

Azt hiszik magukról, kivétel nélkül, hogy fiatalos, jól néz ki, éveket tud letagadni a korából. Természetesen bárkit el is tud csábítani és az ágyban is fantasztikus, majd ő megmutatja, hogy mi a sorozatos orgazmus és a három órás szeretkezés.


Kicsit se érzik magukat nevetségesnek?



2019. jún. 8. 06:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb nem ilyen. Sőt, tinikre igen kevesen, viszont 20-as lányokat elfordul. Kapuzarasi pánikos bácsi.
2019. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azok a csávók, akik először és utoljára gimiben (max egyetemen) voltak sikeresek a nőknél, mert ott még elég volt annyit felmutatni, hogy magasabb a többi fiúnál az osztályban és jó hangosan és magabiztosan nyomorítja meg lelkileg a kiközösített gyerekeket. Na ezek a csávók felnőttként sem képesek ennél többre és ők is érzik, hogy a kortársaik nem esnek hasra attól, ha valaki meghívja őket egy fagyira vagy a mekibe, úgyhogy továbbra is a gimis lányoknál próbálkoznak, akik ennél többről nem is álmodhatnak. Szerintem nem feltétlenül "kapuzárási pánik", egyszerűen csak valaki megreked egy ponton a lelki és érzelmi fejlődésben, de minden korosztályban előfordulnak ilyen undorító, gátlástalan emberek. Visszafogott nőként eddig egyetlen egyszer durrant el az agyam életemben, mikor a vonaton mellettem egy vén fszkalap (60-70-es korosztály) a mellettem ülő, szemmel láthatóan szorongó és csak udvariasságból válaszolgató fiatal nőt faggatta a szexuális életéről.
2019. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
10%
Én nem bukok tini csajokra, de huszonévesek tetszenek. Én nem nézek ki rosszul, símán lehazudok 10 évet. Vannak olyan huszas csajok, sokszor még 30 évesek közt is van, aki pl még életében nem élvezett el pasitól. és akkor ezt megkapja egy 40 éves férfitól. Mi ezzel a gond?
2019. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Velem is bepróbálkozott egy 65 éves adonisz, 30 évesen. Először fel se tűnt, mit akar, de aztán egyértelműen mondta hogy ő kapcsolatot akar, mert ő fiatalabbakra bukik. Ilyen kis buz.skodó kényeskedő hangja volt, persze én továbbra is csak a bácsit láttam benne, nem is értettem ez a "jelenséget". Szobatársamnak is ilyen kényeskedő hangú idős "udvarlója" akadt anno. Ez valami közös vonás lehet.
2019. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
15%
Miért lesznek pedofilok? Ez eleve hülye kérdés. Ez nem pedofília. De feltételezem te nő vagy kérdező. Ha te megkérdezed hogy miért leszünk pedofilak, te áruld már el nekem hogy miért kezdesz el fonnyadni? Miért kezdesz ráncolódni és stb?
2019. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
7%
Mi közöd hozzá, hogy másnak mi tetszik? Foglalkozz azzal, aki neked tetszik.
2019. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
95%
15-nek: Bácsi kérem és maga miért ráncolódik? Legalább a nyakát nézze meg a tükörben, fonnyadt. Ezzel nem is lenne semmi baj, mert sok idősebb hölgyet-urat szépnek és kedvesnek talál az ember, de nem úgy...Ha valaki tisztában van azzal hogy hogy néz ki, és még mire számíthat, mennyi ideig lesz egészséges, és a másik embernek mi a fontos, de sokan ezzel nincsenek tisztában.. És sokkal több az ilyen férfi.
2019. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
70%

Nekem lányom van, engem nagyon rosszul érintett, anyámat is(mint kiderült).


Igenis van közünk hozzá, hisz velünk történt, a szüleinkkel is megtörtént és a gyerekeinkkel is meg fog történni.


Továbbmegyek, apámmal is megtörtént, hogy 45 éves létére random összefutottunk a ZPben, mikor én 16 voltam, nagyon undorító..


Én vettem észre először őt, láttam, hogy a fiatal, korombéli lányokat vizslatja/szólítja meg.


Bárkinek bármi tetszhet, de ha alárendelt helyzetben lévőkre tettekkel mászik rá, vagy kellemetlen helyzetbe hozza a másikat, az igenis nincs rendben.


Egyébként kedves negyneves, nekem is volt szerencsém hozzádhasonlóhoz, bár te lennél, akivel találkoztam..6 évet letagadott, két társkeresőn is felismertem, de addig fűzött, amíg nem találkoztam vele élőben huszonévesként.


Én ostoba, odajött egy deresen csillogó hajú, fonnyadtabb arcú férfi, akinek sebhely volt az arcán, a Mester utcánál találkoztunk, a képe egyéttelműen régebbi lehetett a társkeresőkön.


Akkor még tartottam eléggé a randiktól, ő akkor 38 volt, én 22, akkoriban 32 éves korig kerestem pasit, ennyinek is írta magát az egyiken.


Előadta, hogy nem látszik rajta a kora, ezért sokat szokott letagadni, mert a korabeli nők túl öregek hozzá(aláírom, a nőkön IS látszik a kor),de ha egy fiatal lánynak egy idegen sötèt ruhás pasi ilyet mond a 9 kerben, estefelé, az egészen biztos nem fog ellenkezni, pedig inkább nézett ki az apámnak a vékony, sportos alkata és a jobb ruhái ellenére, mint randipartnernek..


Mindenkin meglátszik a kora, nagyon kevés extrém eset van, akiken nem, valószínűleg nem vagy köztük.


Miért faggatják kellemetlen kérdésekkel az idősebb pasik a fiatal lányokat?


Mert tudják, hogy megtehetik, hiszen a lány alárendelt, tapasztalatlan, arra van nevelve, hogy tisztelje az idősebbet, lehet, hogy a pasi az első, aki meg akarja fektetni, nincs rutinja..


Érdekes, ezek a pasik sosem a nagyszájú, erőszakos lányokat molesztálják, hanem a csendesebb, szerényebb típust, aki megadja magát, eltűri a dolgot, lesüti a szemét mert ilyeneknél van esélyük..


Visszaélnek a másik gyengeségével..

2019. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
83%

Ja és a férfiak, ha ezt nem tudják átérezni képzeljék csak el, hogy velük ugyanezt csinálják idős bàcsik.


Szexuális vágyat nem éreztek irántuk, nem is ismeritek őket, eszetekbe sem jut, hogy lehetne valami, észre sem veszitek őket lehetséges partnerként, de mikor átadjátok a helyeteket megkérdezik, csókolóztál e már valakivel, szoktál e magadhoz nyúlni, ki tetszik, szűz vagy e még, megdicsérik, hogy jó izmos a tested/ arányos, nyúlánk az alakod, lehetnél akár modell is, megsimítják a hajad, hogy milyen sűrű, vagy megdicsérik a farmert, ami rajtad van, esetleg benyögi, hogy jól áll a fenekeden..


Mi pont annyira nulla szexuális vágyat érzünk a sokkal idősebbek iránt(pláne tiniként, ami 20 éves korig tart), mint amennyit ti éreznétek egy idegen férfi iránt.


Valahogy a bántalmazó felek elfelejtik ezt, az ismerősöm fenekét csapkodta egy néni, simogatta a haját, akinél szobát bérelt, a frász kitörte az egésztől, erre ugyanúgy nagy(10+)korkülönbséggel hajtja a lányokat, mint mikor ő érezte magát kellemetlenül a nő miatt..

2019. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
53%

60%: "te áruld már el nekem hogy miért kezdesz el fonnyadni? Miért kezdesz ráncolódni és stb?"


És te miért? Vagy te ittál az örök fiatalaság forrásából? Vagy csak nem nézel tükörbe?

2019. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!