Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos lányok, nők mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos lányok, nők mi a veleményetek a félénkebb pasikról, akik meg a szemetekbe se mernek nézni?

Figyelt kérdés
Izgatna és húznad az agyát?
2019. jún. 8. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

-)))))

Ennyi

2019. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom értelmezni, ha nem néz rám, úgy veszem hogy nem érdeklem. Nem, nem izgatna, és miért is húznám az agyát? Nem értem.
2019. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es szép nők társaságábn leblokkol és elérhetetlennek gondolja a nőt,illetve hogy Ő keves ahhoz hogy felfigyeljen rá!
2019. jún. 8. 19:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ez. Hasonló helyzetben vagyok jelenleg. Egyszer rám mer nézni, aztán másnap levegőnek néz. Tetszik nekem pedig, nagyon is! De volt már hogy több napig bátor volt, majd megint visszatért a szemlesütéshez. Már bántó ez a viselkedés és kiábrándító, pedig vártam eleget hogy lépjen. Tegyél érte, vegyél erőt magadon!
2019. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Úgy venném, hogy nem érdeklem, ezért nem érdekelne különösebben.

Nem izgatna, és nem húznám az agyát.

2019. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Sokra nem mennék vele.. Meg sem fordulna a fejemben, hogy akarhat tőlem bármit is.
2019. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
".... szép nők társaságábn leblokkol és ..." Tényleg ezzel a rossz szöveggel akarsz csajozni???
2019. jún. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Kösz, de kösz nem. Mi a jó eget csináljak valakivel aki rám sem mer nézni. Az ember általában kisiskolás korára kinő az idegenektől való rettegésből.
2019. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!