Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy fiatal férfi pszichopata? Mik az erre utaló konkrét jelek egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
FUSS, FUSS MINÉL MESSZEBBRE!!!
2018. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Elviszed pszichológushoz, aki diagnosztizálja. Ezen az oldalon minden embert pszichopatának tartanak, aki szimplán csak paraszt. Nagyon rossz helyre jöttél ezzel a kérdéssel.
2018. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Nekem sajnos volt ilyenben részem... mikor féltékeny volt (alaptalanul) le k*rvázott le hordott mindnnek neten. Berúgott és olyanokat irkált h elkap. ..élőbe pedig letérdelt elém hogy bocsássak meg, ő részeg volt, vagy csak ideges volt...és mikor élőbe megtapasztaltam hogy tényleg ilyen, gyorsan léptem....ugy hogy jobb ha már ezt érzed véget vetsz a kapcsinak mert hiába szereted...senki sem viselkedhet ilyen módon a másikkal!
2018. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez manapság nagyon felkapott dolog lett..

Hallottam már olyan véleményt is, hogy a társadalom 1/3 része bipoláris / szocio vagy pszichopata.. ami azért nyilván erős túlzás.

Itt is elég sűrű a túlkapás, és sokan a sajátjuktól különböző értékrend elfogadása helyett egyszerűen jelzőket aggatnak a kérdezőre / egy másik válaszadóra. Ebből pedig ostobaság kiindulni.. szakember!

Nem olyan egyszerű diagnosztizálni egy mentális betegséget.. Olvashatsz fancy magazinokat is ebben a témában, de azok is elég félrevezetőek tudnak lenni.. igazából kérj ki szakembertől véleményt és mond neked valami útmutatást, de az sem 100%ig biztos.. ez nem fekete-fehér dolog, sokkal összetettebb.

2018. jún. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

#4


Bipoláris tényleg sok van, de a többségünkön annyira nem látszik, én pl. szó szerint a saját fejembe vagyok zárva. Nem könnyű, de próbálok normálisan élni. Magányos élet ez, de legalább találok néhány boldogságmorzsát, ha realizálom, hogy emiatt nem lehetnek emberi kapcsolataim és mindnkit a "távoli haverság" szintjén tartok meg. Jobb ez így mindenkinek.

2018. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5, hűha van súlya annak amiről írsz. De azért a "globál" 1/3 részt egy kicsit sokallom..
2018. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%
Onnan, hogy ezen az oldalon minden férfi pszichopatanak van bélyegezve akinek viselkedése kicsit is eltér a csipkerozsikaban látott hercegétől.
2018. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 WheneverYouWant ***** válasza:
57%
2018. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2018. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6


Az valóban soknak tűnik, én három emberről tudom/gyanítom erősen a dolgot. Egyiküknél fix, mert elég azonos dolgai vannak, mint nekem, másik kettőjüket még figyelem.


Szívesen ismerkednék hasonlóan bipoláris emberekkel, de tisztában vagyok azzal, hogy mivel jár. Illetve magam sem tudom irányítani a "szakaszokat"...

2018. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!