Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezik meg tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezik meg tőlem, hogy 25 évesen miért nem voltam még lánnyal?

Figyelt kérdés
Semmi közük hozzá, meg ez nem tragédia...
2019. jún. 9. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Minden valószínűség szerint azért, mert ahhoz már nincs elég tököd, hogy a "közöd?" kérdést tőlük egyenesen, szemtől szembe meg merd kérdezni.
2019. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajtsd el őket, ne foglalkozz velük.
2019. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem tragédia:). Önbizalmad aztán van.
2019. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván furcsállják, hogy egy normális kapcsolatot se tudtál még felmutatni ennyi évesen (hisz negyed század éves vagy már), szexuálisan se vágysz lányra, ezért joggal gondolkodhatják, hogy valami baj lehet veled.

Persze, magánügy, de gondolom azért közlöd velük az okát is, hogy miért nincs párod.


25 évesen már elméletben megérik agyilag úgy az ember, hogy tartós kapcsolatot keres, amiből később házasság és gyerek is legyen.

Csak ne túl későn kapj észbe, hogy pl. 35 évesen miért nem jön össze neked.

2019. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért osztod meg velük, hogy még nem voltál?


Nem hinném,hogy radneznek es hopp tudják.

Semmi közük hozzá, akkor meg sem kell tudniuk.

2019. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
25 évesen házasság?? Ne viccelj sokan még buliznak amúgy nagyon gátlásos vagyok
2019. jún. 9. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:
2019. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Mert aki nem csúnya, vagy nem csajozott mostanában, az el sem tudja képzelni, mennyire lehetetlen átlag alatti külsővel csajozni.
2019. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De én gátlásos vagyok nem a külső
2019. jún. 9. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Brühü-brühü.


Hihetetlen, hogy felnőtt ember létükre sokan csak állnak, mint egy pénisz, hogy őket úgy fogadják el ahogy vannak, miközben képtelenek arra, hogy fejlesszenek magukon és kihozzák magukból az eddig rejtett extrovertáltabb oldalukat is.


Én is csendes, visszafogott, félénk voltam kb 21-22 éves koromig, aztán sikerült túllendülnöm ezen. Nem lehetetlen, csak nehéz és sok kitartást igényel.

24/F

2019. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!