Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyi a legtöbb idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi a legtöbb idő amit párkapcsolat nélkül töltöttetek?

Figyelt kérdés
Mennyi idő telt el két kapcsolat között illetve hogy viseltétek? Alkalmanként szexeltetek? Mennyi az az idő amit nem bírnátok ki kapcsolat nélkül?

2019. jún. 9. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Most öt éve nincs párom. Egyszer megpróbáltam egy alkalmit, de nem volt jó, így már arra se gondolok többet.
2019. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
max pár hónap
2019. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
4 év, mondjuk volt alkalmi közte.
2019. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
5 év, nem volt alkalmi, egy szexkapcsolat lett utána, az után még komoly
2019. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2 éve nincs barátom,előtte volt 1 hónapig és azelőtt szintén 2 évig semmi. Alkalmi az első hosszú kapcsolatom vége után volt 2x,de nem jött be,azóta eszembe sem jutott ilyesmi. Akármeddig bírnám szerintem...
2019. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
3 év, de közben sok alkalmi volt, meg jópár csak szex jellegű, de rendszeres "kapcsolat".
2019. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit kevesebb mint egy év. Ismerkedtem közben de rájöttem, hogy nem álltam készen új kapcsolatra. Egy-két randi, de csók sem történt.

Most megint egy évnél járok, de volt szexkapcsolatom.

2019. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 éve. másfél évvel ezelőtt volt egy kapcsolat kezdeményezés, de 3 hónap alatt kifújt a dolog, mert képtelenek voltunk egymásba szeretni, és ez engem zavart. (Őt nyilván nem) Ezt leszámítva más szex nem volt.
2019. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Majdnem 5 év.
2019. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

17 év. azóta az első barátommal vagyok.

alkalmi szex biztosan nem érdekelne.

új kapcsolatig pedig annyit bírnék ki, amíg nem találok valaki olyat, akivel kapcsolatban akarok lenni.

2019. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!