Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tegyek ha mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek ha mindent megtettem érte amit tudtam de az sem elég?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit nagyon megszeretettem, kb 1,5 hónapja kezdődött az egész.Én hivtam hogy talizunk, igyunk meg valamit így 2 hétig minden esténket együtt töltöttük.Majd történt valami és én segitettem a bajban, tényleg mindent megtettem érte, erre mostanában elkezdett kerülni, én legalábbis így veszem észre.A haverjaim szerint felejtsem el mert veszett fejsze nyele a csaj, de én meg szeretem.

Szóval mit tegyek szerintetek?Hagyjam az egészet, felejtsem el, ráse irjak és ha akar akkor úgyis keres?Vagy teperjek tovább és várjak a csodára? 27/F


2019. jún. 9. 23:35
 1/3 Fruzs33 ***** válasza:

Éreztesd vele,keresd.

Lehet,hogy sokat csalódott,vagy érzelmileg nincs a toppon mostanában.

Elérhetetlen nőket elvileg szeretik a pasik,ha küzdenek érte.Én is ilyen eset vagyok.Még egy pár próbálkozást szerintem megér.

2019. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nők szeretik játszani az elérhetetlent. Ne keresd, legalább egy hétig. Ha jelentkezik, beszélj vele, de legyél semleges. 2-3 nap után ő fog teperni érted.
2019. jún. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ollókezű Edward ***** válasza:
Engedd el azt a gondolatot, hogy meg kell kapnod, csak azért, mert neked tetszik. Ki tudja, hogy ő mit érez? Ha így viselkedik, akkor valószínűleg semmit, max. egy jóbarát lehetsz, de még talán annyi sem. Ne koslass utána, hagyd békén!
2019. jún. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!