Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire furcsa, szokatlan ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire furcsa, szokatlan ha egy felnőtt férfi fogszabályzót visel?

Figyelt kérdés
Ti randiznátok, járnátok ilyen pasival? Egy 28-33 év közötti pasira gondolok.

2019. márc. 25. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem megszokott, de szerintem nem hátrány. Egy hasonló korú nő tisztában lehet azzal, hogy lehet most tudja magának megengedni az ember, vagy épp most jutott el odáig, hogy fogszabalyozot csináltasson. Egyébként szerintem az igényesség egyik jele, másrészt nem egy örökké tartó dolog, szóval nekem nem lenne furcsa, max annyiban, hogy nem értem az okát, miért most. Ez meg kideríthető ha beszélgetek vele.

23n

2019. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy az első írta. Meg szerontem aranyos.

Plusz, kíváncs lennèk milyen fogszabályzós emberrel csókolózni.

2019. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem abszolút nem érdekel.


Rosszul állnak a fogai, ő pedig tett azért hogy javuljon a helyzet.


Igaz, fiatalabb korban lenne jobb ezt megcsinálni, de ha neki most van fogszabályzója, hát Istenem.

Lényeg ami lényeg, nem zavarna.

2019. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt kamaszként, nem zavarna. Ettől nem lesz kevesebb semmivel. Max pár év, és úgyis leveszik.


27N

2019. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
32 éves tanárnőmnek is van fogszabàlyzója. Semmi fura nincs benne. Inkàbb az a fura amikor 30 evesen màr valakinek nincsenek fogai,vagy ha van is akkor fele kivan rohadva és csúnya görbék...
2019. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
25 éves férfi ismerősömnek van éjszakára, de megvan az oka, amiről nem igazán tehet, úgyhogy nem gondolom, hogy ennek befolyásolnia kellene a róla alkotott véleményemet.
2019. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Furcsának furcsa, de nincs vele baj.

Úgysem marad fenn örökre.

2019. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Randiznék igen. Nekem ebből az jönne le, hogy igényes és törődik a fogai állapotával. Egyáltalán nem zavarna!
2019. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
én 36 vagyok és most tervezem...
2019. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Randiztam ilyen férfival úgy, hogy elsō randin fel sem tūnt a fogszabályzója. Jellemzōen nem is olyan férfi, aki széles vigyort vágna be, beszélgetés közben meg nem volt annyira észre vehetō. Késōbbiekben vettem észre, amikor újra találkoztunk, de nem zavart különösebben.
2019. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!