Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért divat ma a skinny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat ma a skinny shaming? Talán, mert a férfiaknak a vékony nők tetszenek, a kövér nők meg így próbálják lehúzni a vékony csajt?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen,nem csak gyk, de életben is és közösségi oldalon is,ha egy átlagnál kicsit vastagabb nő írja,hogy fogyni akar 5-10 kg-ot ,hogy vékony legyen akkor áradnak a megszégyenítő kommentek,hogy miylen ronda lesz,gebe stb...

Nekem egyszer egyetemen egy kövér bartánőm mondta mindneki előtt hangosan,hogy milyen undorító,hogy látszódik a csípőcsontom,meg ez nem norámlis....nem szóltam neki vissza,hogy mit röfögö itt nekem...elég megalázó volt...

Ezek azt akarják,hogy aki vékony majd hátha rosszul érzi magát a sok szidástól és elekzd zabálni?

A vékony nőket miért szabad gebézni,pálcikázni stb a dagadtra meg szegény biztos beteg ,hagyjd békén,így szép stb..?

Elég ebből a társadalomból ahol már szégynekeznie kell minden normális alkatú vagy vékony alkatú nőnek...


2019. jún. 12. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Elmondom miért. Mert az emberek nem képesek önkritikára. Ezért, amikor igénytelenségükben elhíznak, ahelyett hogy önkritikát gyakorolnának, inkább egy világot alkotnak maguknak, ahol kövérnek lenni menő.
2019. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Tévedsz, a kövéreket is szidják, mivel egyébként kevés az olyan ember, aki amiatt hízik meg, mert beteg. Hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon, és nem azért vagyunk ennyire kövérek, mert pajzsmirigy és egyéb betegségben szenvednék.

A lakosság egészségtelen mozgásszegény életmódot folytat.


Inkább azt mondom, hogy legyen egy egészséges vékony alkata mindenkinek. A túlsúly rengeteg egészségügyi problémát eredményez.


A szépség pedig mindenkinél mást jelent. Ízlések és pofonok. Van, akinek a vékony, van, akinek az átlagos, van, akinek a sportos, van, akinek a kövér tetszik.


És általában a kövérek mondják azt a már megszokott szlogent, hogy csak a kutyák játszanak a csontokkal. Ezzel nyugtatják magukat, hogy még véletlenül se kelljen lefogyniuk. Pedig, ha tudnák, hogy nagyrészt a srácoknak még mindig a vékony, sportos csajok tetszenek.

2019. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Azért divat, mert dagadtnak (=egészségtelennek) lenni is divat. Még egy igazán sovány embert sincs senkinek joga anorexiásozni, de ilyenkor egyből megy a sok önjelölt orvos pofátlankodni. Jól esik nekik másba belerúgni, mert diétába és mozgásba kezdeni büdös nekik. A legnagyobb tragédia, hogy a normál alkatú nőket is anorexiásozzák, nem csak a soványakat. Ebből látszik, mekkora probléma lett ez mára... A legtöbb embernek sajnos hogyan is mondják ezt? Fordított testképzavara (?) van. Óbégatnak a pajzsmirigy meg mindenféle probléma miatt, közben azért az a fél disznó még lecsúszik vacsorára. Ritka az olyan értelmes és normális ember, aki gyakorol egy kis önkritikát. A sógornőm pont ezt tette. Belátta, hogy amit ő normálisnak gondolt, az még így is pont a kétszerese volt annak, amit meg kellene ennie. Mellé kitartóan mozog. Több ilyen ember kellene. Sajnos egyre kevesebb lesz.
2019. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon egyszeru, az elhizas nepbetegseg, ahogy egyre tobben lesznek egyre batrabbak lesznek, valamint legjobb vedekezes a tamadas.
2019. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Azt hitte,hogy majd ide is jönnek támadni,hogy na mi van csonti meg hasonlók :D meg,hogy pedig az a szép ,ha van mibe kapaszkodni stb...

Igen az a durva,hogy manapág aki átlagos azt már elmondják manapág minden vékony,gebe ,egyél stb...ha vékonyt látnak az meg már anorexiás. Teljesen átvettük a nyugati mentalitást..

2019. jún. 12. 19:27
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem szabadna ill. illene senkit sem csúfolni, de az óvodás korszakból rengeteg ember képtelen kinőni. Saját dolgukkal kellene foglalkozni, de az nem megy. Pillanatnyi örömért sokan mindent megtesznek, csak ne kelljen szembenézni a valósággal.
2019. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszer egy dagadt kolléganőm mondta, hogy ha férfi lenne, akkor neki én biztosan túl vékony lennék, milyen már, hogy nincs mit rajtam fogni! Nem akartam mondani, hogy ha én férfi lennék, nem markolásznék disznókat, inkább csak magamban gondoltam :D Amúgy igen szánalmas, aki másokat sérteget és bánt, akárhogy is nézzen ki, de valamiért a vékonyakat manapság nyugodtan lehet bántani. Én ezt irigységnek tudom be.
2021. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!