Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyire belebete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire belebetegedtem a szakításba?

Figyelt kérdés

Nem csak a szakításba, hanem hogy utólag döbbentem rá, hogy sose szeretett, valójában semmit sem tett meg értem, én mindig többet adtam. Én bármit kértem sose teljesítette. Pedig vágytam volna rá hogy végre nekem is összejön egy kapcsolat. Ez is 4 hónapig tartott, és lóf***sznak titulálta a kapcsolatot. Utólag ezt a csak az időre értette.

Úgy érzem ez még további sebet ejtett az önbecsülésemen, amiből azelőtt se volt sok, de már még annyi se. A szakítás óta sokkal érzékenyebb lettem, csak úgy elkap a sírás is.

Lefogytam 4-5 kg-t is. Értéktelennek gondolom magam, akire soha többé nem fog már ránézni senki. Fáj hogy neki se kellettem, mint ahogyan másoknak sem. N/28


2019. jún. 12. 21:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtetem hogy pedig már egy fél év is eltelt, beszéltem más férfiakkal is, de senkinek se tudok hinni.
2019. jún. 12. 21:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy ilyen hamar kiderült, hogy nem fog menni. Az én barátnőm 7 év után döntött úgy az egyik napról a másikra hogy már nem szeret.
2019. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Részben normális a dolog pár hetig hónapig. De fél év szerintem kicsit sok. Furcsa,hogy egy párkapcsolati szempontból ideális korban lévő lányt nem találja meg a szerelem. Ideális: 25 alatt komolytalan

33 felett pedig már kezd idősödni(ezért megy majd a lepontozás).

Biztos én feltételezek mindenkit szépnek és jónak de nem tudom elképzelni mi lehet veled a hiba.

2019. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ez a kapcsolat annyiban volt más, hogy engem a kapcsolatban is bántottak, sose éreztem magam egyenrangú félnek.
2019. jún. 12. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember megtapasztal egy ilyen fájdalmasabb szakítást. Semmi baj nincs veled. Voltam ott ahol te, szerintem amiatt is fájdalmas volt, mert nagyon szerettem és tényleg mindent beleadtam. Szerintem te is ezt tehetted és emiatt vagy ennyire "megsérülve". Idő kell még, de minden rendben lesz :)


30n

2019. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!