Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen apropóból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen apropóból pofoztatok meg pasit?

Figyelt kérdés
Mi volt az ok?
2019. jún. 13. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Az exem lefeküdt az egyik barátnömmel,ennyi
2019. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

"igazibol" mg sosem pofoztam meg senkit.

Jatekbol volt, hogy meglegyintettem az arcat (o pedig volt, h a fenekemre csapott..szoval sima evodes, nem veszekedes/verekedes)


Az eroszakban nem hiszek.

Veszekedni mondjuk aljas modszerekkel tudok sajnos (nem kiabalok, csak tudom, mit kell mondani, h fajjon neki), de erre nem vagyok buszke.



Akkor tudnam elkepzelni, hogy megutok valakit, ha eroszakosan nyomulna, fogdosna stb es nem ertene a szobol.

Hasonlora volt pelda parszor (valamiert a masfel meteremmel es a cuki felepitesemmel, barmennyire erelyes vagyok, vannak akik nem ertik a nemet ), de akkor halisten voltak a kozelben ferfiak, akik a vedelmemre keltek.

2019. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Megcsalt a barátnőmmel, aztán még ő ku.r.vázott le engem.
2019. jún. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem egyszer azért ütött meg egy lány, mert szerettem volna, ha velem tölti az idejét, semmi különlegesre nem kell gondolni, csak beszélgetni szerettem volna vele, mert barát szerűség volt és mennie kellett dolgozni és ezt hozta fel indoknak, hogy azzal nem fog pénzt keresni, ha velem beszélget, így felajánlottam neki, hogy kifizetem a napi bérét.
2019. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem főzött vacsorát.
2019. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Odaált elém, és mintha én ő lenne az én tisztelendő főnököm elkezdte mondani hogy jo nem mehetsz többet semmilyen előadásra, nem facebookozhatsz,mert azt mondtam, nem mehetsz sehova, nem beszélhetsz senkivel,akárhova mész be kell számolj, engedélyt kell kérj, és fotóud is le hogy hova mész kivel vagy.. Én erre annyit mondtam hogy bocs.. De te miért akarsz engem bekorlátozni? Erre ilyet szól: Azért b+ meg, mert nem fogsz te rihegni röhögni anyáddal meg barátnőiddel, és mert a pasid vagyok, ezért most bevezetünk szabályokat! Na felment bennem a pumpa hogy kinek hiszi ez magát és úgy pofánvertem..
2019. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a pofozkodassal az a baj, hogy ha a ferfi gyorsabb es elkapja a no csuklojat, karjat akkor a fagyi visszanyal. Vagy nagyon megszoritja neki vagy kicsavarja vagy mindketto. Es ezek kozul mindegyik sokkal jobban fog fajni a nonek, mint a ferfinak, ha meg tudja utni..
2021. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!