Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti haragudnátok a testvéretekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a testvéretekre, ha azzal jönne össze akivel 10 éve együtt jártatok? Halottatok már ilyen helyzetről?

Figyelt kérdés
2019. jún. 13. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Hallottam ilyenről és az illető nem haragudott.
2019. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ja

ja

2019. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy haragudjak, ennyi idő alatt nyolcvanszor túllépek valakin, akármilyen nagy szerelem volt vagy akármilyen csúnyán végződött. Mondjuk furcsállnám, ha előtte nem beszélné meg velem a testvérem, fordított helyzetben én megtenném, de haragudni így se haragudnék.
2019. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább sajnálnám a tesómat, mert az exem egy s...fej volt. Nem haragudnék. Köztünk nincs már semmi, és semmi közünk egymáshoz egyik exemmel sem.

Amúgy nem egészen világos, 10 évvel ezelőtt jártatok, és a tesód összejött az exeddel, vagy 10 évig jártatok együtt? Utóbbi esetben lehet jobban megérintene a dolog, hisz azért 10 év kapcsolat nem kevés, nem alig 1-mint amit én az exxel voltam, de egyik esetben sem lenne joga haragudni senkinek, hiszen az ex az már a múlté.

2019. jún. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Leszarnám. A testvérem egy idióta, az exeim meg se.ggfejek.
2019. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Mónika showban rég.Én azért furcsálnám,de talán 10 év elég hosszù idő.
2019. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én kavartam régesrégen a hugom pasijával.. 9 éve együtt vannak.. azért egy kicsit kellemetlen, de elfogadta mindenki..
2019. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyerekek családban marad és annyi.
2019. jún. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Az én hugom a gyerekkori szerelmemmel jött össze (nyilván nem történt köztünk semmi olyan a fiúval csak csók). Úgy jöttek össze hogy én és a fiú épp az újraösszejövés szélén álltunk erre hugom belejött a képbe és össze jöttek.Ezek után egy hónapig nem beszéltem a hugommal. Utána már leszartam és megtaláltam életem szerelmét azóta is leszarom a hugomat és a fiút,boldogságban élek életem szerelmével. Na erre varjatok gombot 😃
2019. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az egyik tesóm férje korábban a másik tesómmal járt :D

De nincs semmi gond, nem "elszeretés" volt, már jó ideje nem voltak együtt, mire összejöttek a jelenlegivel, és a sógorom sem s@ggfej, nagyon normális pasi. Minkét tesómnál azóta család van, 2-2 gyerekkel.

2019. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!