Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit ez a nő? Ha igen mit tegyek mert a karrierem a kezében van sajnos?

Figyelt kérdés

Legyen egy hobbid,járj közösségbe lesz párod.

Így is lett ,csak a lányt nem akarom.

Egy tanfolyamon csapódott a,baráti társaságunkhoz.

Akkor volt egy 10 évvel fiatalabb pasija egy horror kapcsolatban voltak. A pasi terrorizálni akarta, 100km re laktak egymástól.

Szakítottak. Azóta a nő a facebookon lóg. Jó dolgokat tesz ki....barátilag sok minden jó benne.

Likeoltam a bejegyzéseit, kommenteltem ,beszóltam neki néha (normálisan).

Elkezdett privátban írkálni nekem. Kérte hívjam fel. Elég gáz telefonálás volt zsibongás gyerek zaj...nem sok érdekeset mondott. Ezt a,telefonálósdit eljátszotta vagy 2szer.

Utolsó alkalommal arról beszélt kb hogy amatőr autóversenyzőknek írkál akik válaszolnak neki...(egy éjszakára jó lenne nekik). De ő nem olyan lány..

Többször hív engem programokra 2esben.

Most hónapokig táppénzen van mert műtötték. Amióta jobban van azóta még jobban ostromol.

Az a baj az egyik magasabb rangú "főnökkel "jóban van,közel laknak egymáshoz,együtt jönnek dolgozni. Na ha akar tőlem valamit elutasítom, a főnök haverjánál elintézi a karrirem. -Ettől félek.

A csaj úgy néz ki mint aki terhes. Nagy mell nagy kerek has elvileg ha műtétek sikerülnek változik. De ez a "zajos" pörgős család a cigizés barátnőkkel éjszakában kóborlás (kb mintha 23 lenne nem 33) még zavarnának.

Ki mit tenne??



2019. jún. 13. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ne legyél paranoniás.

Amúgy miért baj az neked, hogy 33 évesen nem otthon ül?

2019. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon gáz a nő. Futva menekülnék egy ilyen embertől. Nem fog elintézni, hiszen ha hívásrögzítő alkalmazást raksz fel a telefonodra, bizonyíthatod, amikor fenyegetne a karriereddel. 31F
2019. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1Nekem baj másnak nem. Tett fel live videót azon számomra nem szimpatikus módon viselkednek,amiből kinőttem.

#2. Nem fenyegeti,hanem a barátainál el tud intézni. A két vezetőnk elég befolyásolható.

2019. jún. 13. 19:56
 4/5 The pale emperor ***** válasza:

Azért az, hogy 33 évesen live bulizós videokat tol face-re csak szerintem abszolut nope? Csak mert nekem ez borzasztó ellenszenves viselkedés de biztos én vagyok a maradi meg karótnyelt.


Valamilyen módon építsd le a csajt...nem tudom..találd ki, hogy megismerkedtél valakivel.

2019. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Manapság megbecsülik a jó munkaerőt, tehát ne tarts attól,hogy a főnök majd azért kirúg - nem is olyan egyszerű ez- mert ez as nő bepanaszol Neki. És egyébként mit tudna Rólad mondani? Paranoia..én is ezt mondom..


Én a helyedben nem foglalkoznék Vele, de nem is írod,hogy akarna Tőled valamit.

2019. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!