Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jo egy ferfi? Kivancsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jo egy ferfi? Kivancsi vagyok, hogy nektek mit jelent egy pasi, ferfi, ferj, szereto.

Figyelt kérdés
Miert van rajuk szukseg?
2008. nov. 12. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Egy pasi? Semmit...

Ő? MINDENT

Emiatt nem jó helyette más.

2008. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Nekem a haverokat jelentik :) (lány vagyok.)


Meg jó ha van egy férfi,nekem pl. apukám :DD mert ha kell valami akkor megcsinálja, és erősebb nálam. És mindenhez értenek,nem tudom hogyan csinálják! Na persze, van kivétel...


Egyébként semmit nem jelent. Én elvagyok bárkivel, nem vagyok oda hogy jaj nekem férfi kell.


Nem gond ha van barátom, de nekem általában elég feminin pasijaim vannak, szóval max szexre jók meg nézegetni őket. Ja és hallgatni a nyafogásukat :P

2008. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem elsosorban tars es oriasi nagy segitseg,olyan ferjem van aki abszolut mindenben segit,fozni remekul tud es szeret,a hazimunkabol is kiveszi a reszet egyszoval minden no alma szerintem.Vigyaz ram,szeret engem es ami a legfontosabb,elso hazassagombol szuletett gyerekemnek nem mostohaapja hanem "edes".Imadjak egymast,aki utolag tudta meg hogy nem az o gyereke nagyot csodalkozott.Masodsorban pedig remek szereto,imadjuk egymast az agyban is,egyszoval mindenkinek azt kivanom hogy olyan parja legyen mint O!!!
2008. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Azért van szükség a férfiakra, hogy legyenek gyönyörű gyerekeink.:D

A szerető és a pasi szexre kell.

A férfi és a férj a család agyik tartóoszlopa.Gyermekeket nemz,dolgozik segít a feleségének ha elhavaz a munka melletti háztartási kötelességeiben. Játszik néha a gyerekkel. Élvezi a rendet, a tisztaságot a finom ételt a tiszta vasalt ruhát stb. amit a kicsi felesége készít el neki.

Ja és ha ilyen jó férjünk van akkor szerető sem kell.

2008. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
A előzőhöz hozzáfűzve: Minden nő más és az igényei is mások.
2008. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
A ferfiak sokan vannak, oket lehet potolni, de O egyedul van es Ot nem lehet...:)
2008. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ők tartják fenn a világot, nekik köszönhető rengeteg minden, a Titanic, az autók, a tudományok, az orvoslás, stb. Egy pasi? Aki szembe jön az utcán. Férfi aki kinyitja előttem az ajtót. Férj aki mellettem ébred reggel. Szerető akivel néhanapján dug az ember (én nem).
2016. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!