Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinál átok?

Figyelt kérdés

A lány/fiú lakásán vagytok túl az első éjszakátokon, eddig minden elég ígéretes. Elmentek a mosdóba. Ahogy ültök a slozin és körbevizslattok a helységben, a polcon két dobozra lesztek figyelmesek. Az egyiken az áll, hogy kventiax, a másikon meg, hogy rivotril. Lehúzzátok a wct magatok után, kezet mostok, majd kiléptek a mosdóból. Ezután mit tesztek és miért?

-a) az arcába robbantok, hogy ezt nem mondta és faképnél hagyjátok.

-b) mentek a dolgotokra, majd megszakítatok vele minden kapcsolatot.

-c) kiszeditek belőle, miért, mióta, mennyit szed és utána döntenétek.

-d) nem foglalkoztok a dologgal, folytatjátok a napot, mintha mi sem történt volna.


2019. jún. 14. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Bocs, de nem vágom, miket látsz meg a polcon. Mik vannak a dobozokban?
2019. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az egyik antipszichotikum, a másik szoronáscsökkentő. Bővebb infóért rájuk kereshetsz.
2019. jún. 14. 22:40
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
e) Még egy menet.
2019. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Addig menekülj, amíg nem bonyolódtatok bele ennél jobban semmibe.
2019. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%

Biztos vagy benne, hogy az övé?

Nem valamelyik szülője, barátnője, exe hagyta ott?


Én nem kérdeznék rá. Kb látod mennyi van benne...azt is látod ha egyre fogy.

Ha egyébként minden rendben én nem buktatnám le magam, hogy vizslattam, úgyis magától elmondja ha fontos vagy neki.


A rivotrilt anyukám rémálmokra kapta, hogy könnyebben el tudjon aludni esténként.


Egyébként meg a kicsit kattant nők a legjobbak az ágyban ;)))

2019. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5. Írtam, hogy az ő lakásán vagytok. Ő lakik ott értelemszerűen.
2019. jún. 14. 22:57
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ebben a helyzetben egyébként, így ne problémánként képzeljétek, hanem, mint egy kérdőívet. Csak kíváncsi vagyok, itt hogy reagálnának. Én a b) vagy köszi a kiegészítést, az e) - t.
2019. jún. 14. 23:00
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

az én házamban is vannak anyámnak gyógyszerei, ha átjön és itt akar aludni, és otthonfelejtené /mint mindig/ legyen


Számomra sértő lenne a kutakodás, a feltételezés és a kérdés is.

2019. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

hát nem az lenne z első hogy szétverném vagy emiatt elfutnék mert van egy kis gondja!


szóval X) válasz mivel eddig minden elég ígéretes azaz ez nem egy egy éjszakás dolog volt meg eddig tök normális volt szóval folytatom vele a dolgot kezdésnek elmondanák én neki egy dolgot amikor nagyon rossz helyzetben voltam mert voltam! leszek az első aki nyit! utána valószínűleg ő is könnyebben fogja tudni elmondani!


20F

2019. jún. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%

ja igen előtte azzal kezdeném hogy kiírnék egy kérdést hogy a "mit csinálnátok" hogyan kell írni :D

bocs de muszáj volt :D

2019. jún. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!