Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyet normális ember csinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet normális ember csinál?

Figyelt kérdés

Ha egy csaj néhán találkozás után "le rázott", akkor miért csinálja ezt?

Én úgy vagyok ezzel, hogy nem probléma, hogy ha nem jön össze a dolog, mert ugye ahoz, hogy erre is rájöjjön az ember azért minimum egyszer találkozni kell egymással, de ha azt mondja az egyik fél, hogy sajnálom, de... Akkor miért kell ezt csinálni? Mert én ilyenkor nem agyalok meg bánkódom, 5 perc alatt tövább lépek, hogy nem illettünk össze és majd jön a következő!

Nade szóval! Maga a csaj nem írt nekem azóta mióta utóljára találkoztunk, viszont egy hozzátartozója igen! Ráadásul nem elég faxul beszélt velem így ismeretlenül! De ez még nem is lenne baj, de azóta hallom vissza, hogy így meg úgy szidnak, ráadásul volt több hívásom is, amiben számomra ismeretlen ember közölte, hogy téves szám bocs, és ez még is ismételődött majd furcsálltam és kiderítettem, hogy hozzájuk tartozik!

Na akkor ez mi?


2019. jún. 8. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Hagyd a francba, tiltsd őket
2019. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na most mond meg nekik hogy mi a faxt foglalkoznak veled!

Meg ha nem volt jo a randi akkor nem volt a lanyba annyi gerinc hogy ő közölje....

2019. jún. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Hidd el én se arra számítottam, hogy mástól fogom, ráadásul üzenetben megkapni ezt, de láthatod, van ilyen is!
2019. jún. 8. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!