Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan szexuális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan szexuális vagy egyéb kérése a párodnak amire nemet mondtál? Miként alakult ez után a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Elfogadta, hogy nem, vagy erőltette esetleg tönkretette a kapcsolatot?
2019. jún. 15. 14:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Két dologra lehet mondani a szopikára és a segbe tetkóra... Kár itt terelni a dolgokat..
2019. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Anális szex, többször is bevállaltam, de szörnyen fájt, így kijelentettem, hogy soha többé. Néha megpedzi a témát, mire közlöm, hogy akkor szerzek egy felcsatolhatót, ráveszek egy óvszert és megdugom előtte én (mint nő) és akkor utána ő is engem. Ezek után megint nem kerül szóba pár évig.
2019. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%

Az anált én sem értettem soha... A kapcsolatunk elején akarta, meg is próbáltuk a kedvéért, miért ne alapon, de nem volt jó.. Mondtam, hogy ok, ez felejtős. Nem volt azóta sem ilyen igénye rá.


Lehet más jellegű szexuális igény is amúgy, nem csak anál meg orál: bármilyen fétis ( pl láb, pisi szex, szadomazo, vagy harmadik bevonása, párcsere,). De ezek a "legáltalánosabbak" a meredekek közül is. :D

2019. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%

#13


De akkor kb. a misszionáriuson (ami meg kb. inkább egy unatkozós tesitanár agyszüleménye lehetett, mivel inkább torna ez, mint élvezet, nem értem miért ez a legelterjedtebb) kívül minden kilőve?

2019. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

# 14

"De akkor a misszionáriuson kívül minden kilőve?"

- Ezt fejtsd ki kérlek, miből jött ez ki! Mert nem kell az anál, azért csapódott le a fejedben így?


Vagy a pisizsexes részhez írtad? Azt a részt a továbbiakra írtam- mivel valaki jelezte, hogy kimerül az análnál és orálnál a kérdés-, erre írtam válaszul, hogy nem, van még bőven a palettán. Megértetted a 2 mondatot, amit írtam?


Egyébként nem, bőven nem merül ki a misszinoráiusnál, attól hogy sem a psiiskaka szex, sem az anál nem játszik.. Bocsáss meg, ezekre nem gerjedek. ;) Elég szegényes a képzeleted, ha a normál szex nálad kimerül a misszionárousnál, csak mert nem pisilek valaki hasára.

2019. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15


Ezeket én is gusztustalannak tartom, lásd előző oldalas leszavazott írásomat, én az anált is emiatt tartom undorítónak, mert rossz esetben kapcsolatba kerülök azzal ami a bélrendszerben van. És azt nem szeretném.


Csak jó kérdés, hogy mi az arany középút? Ezek a szélsőségek nem jók, de a misszionárius is olyan mint az edzéseimkor a plankolás, ami kicsit sem kellemes. (Sőt igazából utálom, csak muszáj csinálni). A legtöbb dolog erkölcstelen az átlagmérce alapján, marad a lovaglás és a kutyapóz, de ezt a kettőt variálni sem lehet izgalmas 50 éven keresztül.


Amúgy máskor jól tudok értelmezni, kivéve ha ez a téma, mint itt... Itt nem működik semmi. Ez az én szürke zónám. A másik az autóvezetés.

2019. jún. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16 millió meg egy módon lehet variálni a szexet, mi pl. férjemmel imádjuk a lehető legváltozatosabb módon sz.pni/nyalni egymást, és a végén mindenféle pózban dugni.
2019. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#17


Jó elviekben én is tudom ezt, csak ugye az a jó kérdés, hogy akivel éppen vagy, ő mit tart elfogadhatónak ezekből. Nem tudsz olvasni a gondolataiban, és elég néhány hiba és... hát szóval több esélyed nem lesz próbálkozni.

2019. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18 Hát izé, ilyen egyéjszakás, vagy pár hónapos “kapcsiban” oké... de ha a pár hónapos “kapcsiban” vmi nagyon nem stimmel szex terén, akk inkább ott derüljön ki, mint x év után.

Egyébként én azt tapasztaltam, h az ember minden téren, tehát a szexualitásban is változik... pl. én az első időkben konkrétan elhúztam a zuhanyfüggönyt, ha a férjem bejött dumálni, miközben zuhanyzom, mer’ nehogymá’ lásson pucéran... ma meg (17 év után) minden további nélkül masztizok előtte egy jót, ha kéri, mert tudom, h felizgatja, holott a kapcsolatunk elején elképzelni sem tudtam volna ilyesmit... szal a másik am baromi nagy befolyással lehet a szexualitásra - ami eleinte “fújfúj”- kategória, azt később lehet, h simán megteszi az ember, oszt’ látá, h ez jó...

2019. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

# 16


Szeuxális igényről volt szó, te pedig egy adott pózt írsz ( misszionárius). A szex nem csak a pózokról szól, és nem csak reszelésről..


"Csak jó kérdés, hogy mi az arany középút?" - Mi a jó? Ami mindkettőtöknek jó, nyilván. Ezerféle ember van, ezerféle igénnyel, a szex csak úgy jó, ha mindkettőnek jó, nem érzi kényszernek. Valakinek az általam írt meredekebb dolgok is beleérnek. Engem ez nem zavar, az ő dolguk, ha ők ezt élvezik. Ez a párodtól fog függeni leginkább. ÉS ezt, hogy mi a jó "aranyközépút" csak úgy tudod meg, ha megismered a párod. Nem gondolatolvasni kell... Az már régen rossz, ha nem tudtok a szexről beszélgetni, kinek mi a jó.


HA esetleg gátlásos még az elején és nem akar beszélni róla ( még), akkor meg látod a másik rezdüléseit, mozdulatait, hogy jó-e, de egyébként nyugodtan meg is lehet kérdezni, illetve lehet beszélni róla. Gondolatolvasásból soha nem tudsz meg semmit.


És rengeteg apróság is van, ami nem a pózokat jelenti, ami felcsigázza a másikat.Ezeket ki kell tapasztalni. Ráadásul ami egyik nőnek bejön, a másiknak nem biztos, ere nincs ilyen szabály. Neked kell feltérképezned a másik testét, gyenge pontjait, kideríteni mit szeret, milyen vágya van. Ehhez meg kell ismerni a másikat.

Persze egyéjszakásoknál ez mind nem megy.

2019. jún. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!