Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen együtt lenni valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen együtt lenni valakivel régóta? (gondolok itt 5-10-20 évekre) Milyen a kapcsolatotok, a szexuális élet, a mindennapok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Tapasztald ki
2012. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

9 éve vagyok együtt a párommal.

Sok mindenen keresztül mentünk együtt, hullámvölgyek a kapcsolatban. A szex még mindig jó, sőt szerintem amióta sikerült áthidalnunk néhány problémát, azóta sokkal jobb. Heti egyszer-kétszer összebújunk.

Együtt élünk, tervezzük a babavállalást.


Mindennapok, este beszélgetünk kicsit alvás előtt, van egy kutyánk vele foglalkozunk nagyon sokat.


Összeségében nagyon jó a kapcsolatunk, bízok benne, és ő is bennem. :)


28/n (párom 30f)

2012. jan. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy nagy nulla az élet. Be kell iktatni egy szeretőt úgy már mindjárt másabb.
2012. jan. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#2: 9 év után csak heti 1-2 alkalom? Ez elég gáz szerintem, gyerek után ez még meg fog ritkulni, mert egyszerűn a lehetőségek csökkenek ... ebből lesz elhidegülés és szeretőtartás még 9 év után. De bocs! Nem vészmadár akarok lenni!
2012. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 B.B05 ***** válasza:
100%

Nem a szex mennyisége, hanem a minősége fontosabb! Nem tudom, sokan miért írják azt, nem csak ide, hogy heti 4-5 alkalom az kell...

Én 8 éve vagyok együtt a párommal, mi is heti 1-2x szeretkezünk és teljesen jó így. Mindketten dolgozunk, van, hogy este 8 után érünk haza, fáradtan és vágyunk egymásra, de csak összebújni például. Persze, vannak olyan időszakok, amikor többször is együtt tudunk lenni.

A kapcsolatunk jó, persze nálunk is vannak hullámvölgyek, de ezeket megtanultuk kezelni. Tiszteljük egymást és bízunk a másikban és a hétköznapok sem unalmasak :)

2012. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Miért mi a baj a sok minőségi szexel? Ha minőségi, akkor csak kevés lehet? :-P
2012. jan. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltunk azok a nagyon-nagyon aktívak.

Ez mindkettőnk számára megfelel, miért kéne kötelezőből többet együtt lennünk? Imádok vele szeretkezni, de tényleg az ágyon kívül is vannak programjaink, dolgaink. Ez így teljesen jól működő dolog, és hidd el, nem ezen fog múlni a kapcsolatunk, de azért köszi a figyelmeztetést. :)


28/n

2012. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő az is hogy mennyit bír a teste és mennyit nem, én pl. 5 éve vagyok együtt a párommal heti 3-4 alkalommal vagyunk együtt de van olyan is amikor csak 1 héten egyszer. Nem jó a folyamatos sex sem mert hamar ráunhat a másik fél.Legalább is én személy szerint nem örülnék olyan fickónak akivel naponta többször kéne csinálni, nem vagyok sexőrült és nem a kapcsolat alapja nem a szex hanem a bizalom és a hűség.
2012. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!