Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mások életét jobbnak látom, mint az enyémet? Hogyan ne foglalkozzak másokkal?

Figyelt kérdés
Mindig azt látom hogy velem egykorú ismerőseimnek minden összejön: normális párkapcsolat, házasság, gyerekek. 28 éves vagyok. Tőlem meg mindig kérdezik hogy mikor lesz már végre valakim, vagy hogy hogy nincsen még senkim. Ezt távoli ismerősök mondják. Másokat megbecsülnek a férfiak, míg engem a legtöbbször átvernek, így egy pár hónapig tartanak a kapcsolataim. Mindig csak másokra irigykedem hogy bezzeg nekik milyen jó, míg nekem minden rossz. Tudom nem kellene, de mégis így érzek.
2019. jún. 15. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésben furfangosan elrejtetted a választ. NE-FOGLALKOZZ-MÁSOKKAL.

Most miért jó sajnáltatni magad, hogy "ó bezzeg a Marcsinak már 2 gyereke van meg férje háza, nekem meg milyen rossz?"???

Azzal foglalkozzál ami rád tartozik, nem a te dolgod hogy kivel mivan és hogy éli az életét. Ennyire fiatalon ne legyél már ennyire megkeseredett. A te sorsod a te kezedbe van, ha annyira rossz miért nem teszel ellene?

Aki meg kérdezősködik vágjál vissza, szedd már össze magad. 28 évesen ilyen felfogással jobb ha nincs férjed meg gyereked. A férfi megtartásához és felszedéséhez nem elég a pic$ogäs, nem a gyenge szerencsétlen nőket bírják, hanem a határozott magabiztos, talpraesett nőket. A gyerekeddel is ezt csinálnád? Sajnáltatnád magad, hogy bezzeg másoknak lánya született neked meg fiad? Stb.

Istenem nagyon el lehetsz kényeztetve..

2019. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Ne foglalkozz másokkal és tényleg ne érdekeljen, hogy ki mit gondol rólad.

2. Ha utálod magad, utálod az életedet, irigy vagy másokra, az kiül az arcodra. Ne panaszkodj, próbálj megbékélni magaddal, mert ahhoz, hogy mások kedveljenek, vagy szeressenek, ahhoz először magaddal kellene jóban lenned.

3. Akikre irigy vagy, azoknak sem rózsaszín az életük. Mondok egy példát. Az unokaöcsém felesége folyton posztolja a gyönyörűbbnél gyönyörűbb fotókat. Csupa mosoly, meseszép gyerekek stb. Az unokaöcsém meg panaszkodik, hogy a felesége egy akarnok, aki otthon ordít a gyerekekkel, mindenbe beleköt, már nem szeret otthon lenni, mert amint hazaér, onnantól kezdve veszekszik és nem jó semmi. Az öcsi meg egy papucs, a gyerekek miatt igyekszik nem veszekedve válaszolni. A 15. évfordulójukon megerősítették a házassági fogadalmukat, új jeggyűrűt vettek és sok szép műtermi kép készült a mesebeli szerelmükről. Még jó, hogy kikerült az Instagramra :)

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, nem minden irigylésre méltó, ami annak látszik.

2019. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, meg mint te kérdező! Én is azt érzem, hogy körülöttem mindenki jó egyetemre jár, jó munkahelyük, kocsijuk stb. De hidd el mindenki csak a jót meséli el!
2019. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez
2019. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése... én egyetemre járok, nemsokára államvizsgázom, és elég jó végzettségem. Együtt élek a párommal a saját lakásunkba és nála tökéletesebb férfit nem kívánhatnék. De nem ettől tökéletes az élet. Nekem meg nincs normális családi hátterem, egyenlőre álláskeresésbe vagyok, meddő vagyok, nagy az orrom és minden nap feldagad a lábam a melegbe. Nem beszélek angolul és nincs saját kocsim se. Ami van abból kell megpróbálni a legtöbbet kihozni..
2019. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne keseregj kérdező, nálam is ugyanez van :D a volt osztálytársaim bő fele házas vagy már gyereke is van, nekem meg egy szerencsétlen kapcsolatom volt egész eddigi életemben.. de igazából engem ez nem zavar mert én egy egészen másfajta jövőt képzelek el magamnak.
2019. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!