Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít, hogy egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít, hogy egy férfinak milyen telefonja van?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Igen szamit. NE legyen iphone-ja!
2019. jún. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Például ha csak vezetékes van neki, akkor nehéz munkaidőben elérni.
2019. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem.


Amúgy első válaszoló, mivel jobb szerinted valakit lenézni azért, mert iPhone-ja van, mint lenézni valakit azért, ha nincs iPhone-ja? :) Ugyanolyan nevetséges és gyerekes mindkettő.

2019. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól menő vállalkozó vagyok, és a legegyszerűbb, 4 ezer Ft-os telefonom van - az oka, hogy nálam ez fogyóeszköz, legutóbb pl. a munkásom elkérte, hogy felhívjon valakit, mire visszakértem, közölte, hogy a platón hagyta... visszamentünk, de már belepasszírozta egy autó a murvába :)


De volt, hogy elégették, vagy rádőlt a fa, és párat el is hagytam :)

2019. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem nezek le senkit, csak az iphone-s embr az egy kulon allatfajta.

Nem igazan vagyunk egy hullamhosszon.

2019. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Telefon témában az kiábrándító, ha feltöltő kártyása van.
2019. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%

"Nem nezek le senkit, csak az iphone-s embr az egy kulon allatfajta."


Miért is? Nekem is és a férjemnek is az van, diplomás, több nyelven beszélő, jó munkával rendelkező emberek vagyunk. Eléggé felszínes vagy, ha a telefonja alapján ítéled meg az embereket.

2019. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Egy kicsit talán jó pont nálam, ha nem okos a teló, akkor biztos, hogy nem Facebook fanatikus. Az engem nagyon zavar, amikor történik valami érdekes, és azonnal kapkodják elő az emberek a telefont ahelyett, hogy az adott dologra figyelnének. A selfieket meg kifejezetten gyűlölöm.
2019. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
#7 mert te nem vagy felszines, hogy 1 mondat alapjan itelsz? Hah
2019. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én be sem kapcsolom a mobilnetet a telómon,nem használom. Tényleg csak telefonálásra, viszont a hátizsák alján ritkán hallom meg, ha csörög, úgyhogy arra sem elég jól :-) Ezek után gondolod, hogy egy pasi telefonja érdekel, ha a sajátom sem?
2019. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!