Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irodai asszisztenst keresek -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irodai asszisztenst keresek - miért hiszi mindenki azt, hogy csak szexre, vagy részben szexre hajtok?

Figyelt kérdés

Van egy kereskedelmi vállalkozásom, csinálom, de kell segítség, 28 éves vagyok (nincs barátnőm), nyilván korombelit veszek fel, irodai munkára nyilván lányt...


A családomon látom, hogy szerintük csak a csaj miatt van vállalkozásom (ami amúgy veszett ügy, csődbe fog menni).

A barátaim is: "Ja ja, asszisztens, persze, és milyen csajt veszel fel?" , "Vegyél olyan dugókanapét."


Állásinterjúra behívtam néhány jelentkezőt, a "nem előnyös külsejű" lány, egyből közölte, hogy ő erotikus munkát nem vállal.

A szerény lány, hogy ő még keresgél, és majd visszaszól...

A szép lány konkrétan megkérdezte: "Ez tényleg irodai munka? Mert nem fogok műkörömmel gépelni!"


2019. jún. 15. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Biztos olyan a kommunikációd.

Meg a törvény tiltja, hogy a nemét meghatározd az alkalmazottnak.

2019. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is a kommunikációd jutott az eszembe. Nem vagy túl közvetlen így hirtelen?
2019. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan másold már be ide a hirdetés szövegét.
2019. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Csődbe fog menni a vállalkozásod,de asszisztenst keresel?!Vajon miért hiszi a környezeted azt,amit?Nem is tudom...
2019. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Csődbe megy a vállalkozás" - mert egyedül kevés vagyok, hogy csináljam (ha Jobs, vagy Zuckerberg sem alkalmazott volna senkit, ők is csődbe mennek).


Írtam, hogy "fiatalos, és lendületes", de ezen kívül semmi mást - ez ennyire félreérthető lenne?

Amúgy igen, elég közvetlen vagyok az emberekkel, vidám, mosolygós (hát, így belegondolva, valamiféle érthetetlen okból ez nem túl gyakori).

2019. jún. 15. 20:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez kevés h megítéljük.
2019. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

“Nyilván korombelit veszek fel” Miért is?

Szexistának is tűnsz, az itteni szöveged alapján is úgy jön at hogy szexre hajtasz. Sem a nem, sem az életkor nem kellene hogy kikötés legyen normál esetben.

Süllyedő hajóra meg amúgy sem veszünk fel még pincért.

2019. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor valamit nagyon elcsesztél az álláshirdetés megfogalmazásában, ha mindenki ilyen furcsán reagál.

Ugye tudod, hogy nem hirdethetsz úgy, hogy kitérsz a leendő alkalmazott nemére és korára?

2019. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Állásinterjún:

Főnök úr:

Kéz'csókolom.

Álláskereső leányzó:

- Jónapot kívánok.

- Örülök, hogy jelentkezett... miért jött el az előző helyéről?

- Mert el kellett jönnöm...

- Na jó, de miért?

- Hát ... mert lefeküdtem a főnökömmel...

- Értem. Fel van véve, holnap már kezdhet is...

2019. jún. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"nem hirdethetsz úgy, hogy kitérsz a leendő alkalmazott nemére és korára" - ja mert törvénytelen, ezen jót mosolyogtam :)


A titkárnőnek a megnevezésében benne van a nő - de persze a sztrip klub is várja dagadt szőrös pasasok jelentkezését (miért ne, ők is tudnak rúdon táncolni), és napközben a dagadt szőrös pasas még egy óvónői állást is elvállalhatna...

2019. jún. 16. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!