Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok számotokra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok számotokra milyen az ideális férfi test?

Figyelt kérdés
Lehetőleg linkeljetek képet megköszönném
2019. jún. 16. 15:20
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
13%
#29: nem vagyok az, de egyből jönne a lepontozás, ha csak tökély testű nőket linkelnék, miközben az átlag, szomszéd lány típus a kívánatos számomra. Te kis répázatlan tyúk. 😂 31F
2019. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
80%

31#

A kérdés az volt, hogy milyen az ideális test. Megmutattuk, számunkra milyen az ideális test. Ennyi volt a kérdés. Mégis mi bajod van?

2019. jún. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy a csajok 99%nak fogalma sincs mit lehet elérni naturálban kox mentesen.

És így lazar angelov,jeff seid stb fitness model formákára azt hiszik hogy helyes táplálkozás meg edzegetés persze naturálbam 2 év és elérhető.

Miközben lehetetlen elérni.

2019. jún. 16. 17:51
 34/57 A kérdező kommentje:

"Menj el edzeni dagikám"

10. Válaszoló ezt nekem szántad? :D

2019. jún. 16. 17:52
 35/57 anonim ***** válasza:
65%

3 évnyi edzéssel meg jó kajálgatással minden csajszi azt mondta eddig hogy tökéletes több nem kéne.

Úgyhogy kamu ;)

2019. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked ment kerdezo
2019. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
65%

#33:

Na nektek sincs sok fogalmatok arról, hogy egy modellnek mit kell tennie, hogy jó alakja legyen.

"Elég, ha csak nem zabál."


Átlagos az alakom. Rendszeresen sportolok, mindig mást, hogy ne unjam el, és élvezzem az edzéseket. Most úszni járok, elvégre nyár van.

Futni minden nap megyek 30 percet, ezzel indul a napom. Úgyhogy 5-kor kelek.

Odafigyelek, hogy mit és mennyit eszek. 1600 kcal, 120 g ch diéta vált be, ezzel tartom a súlyom évek óta. Egy szelet dinnyét nem ehetek úgy, hogy nem illesztem be az étrendbe. Semmi lángos a strandon, meg főtt kukorica.

Mellette járok nyirok masszázsra, szaunázni, és egy vagyont költök testápolókra: narancsbőr ellen, mellápolóra, bőrfeszesítőkre.

Rendszeresen gyantáztatok, szoliba nem járok, és ritkán napozok, mert öregít.

Na és ezek után miért nem várhatom el, hogy a férfi ne zabáljon nokedlit, meg nyomjon le pár fekvőtámaszt?

Mit lehet elérni naturalban? Na gyere mesélj, hogy lehet, hogy az összes színész és énekes el tudja érni, hogy jó teste legyen? Hmm?

2019. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
0%

Azért érdekes a különbség a férfiak és nők által ideálisnak gondolt, ellenkező nemű testről. Férirészről kb. az a lényeg, hogy ne legyen úszógumis, tokás, de ezen belül lehet molettebb, soványabb, nőiesebb, androgünebb... A lényeg nagyjából hogy a csaj ne toljon be napi háromezer kalóriát, ülőmunka mellett. (Aztán persze megy a sirám, hogy "jaaj, ti férfiak nem is tudjátok, milyen nehéz megtartani ezt az alakot! Annyi munka van benne, ma sem ehettem három sajtbureszt a mekiben, és diétás kólát is kellett innom!")


Miközben a nők szemében a férfiideál lehet szálkásabb vagy kigyúrtabb, de mindenképpen olyan, amibe a "nem zabálok be öt krémest egy nap" mentalitáson túl kemény melót is bele kell fektetni. (Minimum három év munka legyen benne, ugyebár, és ez már a nagy kompromisszumkészség jele :D )


Én aránylag szerencsés vagyok, saját testsúlyos gyakorlatokkal egy év alatt elértem egy olyan állapotot, hogy jól érzem magam a bőrömben (akinek meg nem tetszik, kapja be), de azért vicces hogy egyik oldalon a "nem tömöm magam kajával" elég, másik oldalon meg elvárják, hogy húszas szériában fekvőtámaszozz, told a hasprést meg a planket ezerrel :D

2019. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
95%
Még az a szerencse, hogy a valóságban nem ilyen rinyagépek a pasik, mert akkor inkább leszbi lennék vagy apáca.
2019. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Ha már szinészeket hozod fel akkor elmondom hogy nagy része szteroidokat használ hogy formába jöjjön a film forgatására pl mark wahlberg, amerika kapitány, michael b. Jordan egyik sem naturálban érte el azt amit.
2019. jún. 16. 19:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!