Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszélnek meg mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélnek meg mindig ilyen sokat?

Figyelt kérdés
A helyzet az h rajottem h mi történt.azt ígérte a párom hogy lezártak ugyanis a nőnek is ferje van. Ennek két hónapja de még mindig beszélnek és nem is keveset. A párom azt mondja szeret de akkor miért beszélnek meg mindig ennyit. Állítólag baráti a kapcsolatuk egy helyen is dolgoznak.szerelem lehet köztük???
2019. jún. 17. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kamu a kérdés, és nem magadtól vagy ennyire ostoba.

Megcsaltak és még van miről gondolkodni?!

Igen... folytatják tovább csak óvatosabban.

2019. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most hagyna abba, amikor latja, hogy teged kedveere alazhat, es lehet melletted noje, ugyse tortenik semmi? :'D
2019. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretem.helyre szeretném hozni. Tipp??
2019. jún. 17. 09:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Beszéljek a nővel? Hogy mi van köztük? Döntsenek hogy mit akarnak?? Mert ezt már nem bírom.vagy nem tudom már.allitolag ő nem akarja elhagyni a férjét. De akkor most mi van. Tényleg nem tudom. Ott is van gyerek nálunk is van. Belebolondulok
2019. jún. 17. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Megcsal téged ez a helyzet.
2019. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Az hogy van gyerek az nem azt jelenti hogy örökre együtt kell maradni. Én nem lennék olyan férfival aki csal engem még akkor sem ha gyermekem van. Menjen el máshova lakni, a gyereket ameddig normális láthatja de ennyi. Ne hogy már össze vissza csaljon, egyébként is aki egyszer megtette megteszi mégegyszer.
2019. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én két gyerekkel vagyok egyedül, mert megcsalt a gyerekeim apja és ha féltékeny voltam még el is vert, egyedül sem rossz.

Jobb mint egy rossz kapcsolatban, ahol semmibe vesznek.


Ha megbocsátasz és maradsz ebben a kapcsolatban lehet hogy előbb utóbb lekopik az a ribi, de majd hamarosan lesz másik...és másik, meg másik.


Te tudod, a te életed hogy ezt a példát mutatod a gyerekeidnek, hogy elfogadjuk és maradunk a sz*rban, vagy teszünk érte és boldogok leszünk.


Ha lakásprobléma tart vissza két gyerekre kapsz egyedülállóknak csokot amiből egy kisebb faluban elég jóra futja.


Nem neked kell rendbehoznod, neki kéne.

Egyébként, ha van eszed ráadod a kabátot, had menjen.

2019. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!