Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kéne védetté nyilvánítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kéne védetté nyilvánítani a normális pasikat/csajokat?

Figyelt kérdés
Annyira kevesen vagyunk már. Évről-évre feleződik a létszámunk. Ha ez a tendencia tovább folytatódik, 2018-ra már teljesen eltűnünk a Föld színéről.
2010. júl. 8. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kezdeményezés! Támogatom!
2010. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is.

De én találtam.: D

És Ő is engem. :D

2010. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

???

amit akarsz az lehetettlenség. és hiába normális valaki, attól még pont olyan ember mint a nem normális.

én normális vagyok, de attól még nem akarom, hogy megbéllyegezzenek. és még csippet sem akarok, sem meggyűrűzést. nem vagyok én állat, hogy számon tartsanak.

ha annyira akarsz csippet tegyél magadba, de ne akard az embereket rendszerezni. ha ez megtörténik, akkor ott már nagy a baj.

2010. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hová lett a humorérzéked előző? :P
2010. júl. 8. 21:30
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet, csak nehogy a többség ketrecben mutogasson.
2010. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Támogatom az ötletet :D
2010. júl. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha most többen normálisnak tartanak (önkritika itt nem játszik :D), akkor egy ketrecben végezném? :)
2010. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
támogatom, de én is találtam egy normális embert (őt), s ő is engem, de én nem mindig vok 100as :D:D:D:D:D:D
2010. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem meg nem léteznek teljesen normális emberek :D :D
2010. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha a normális az átlag ostoba bikát jelenti aki nem tud bekötni 1 cipőfűzőt akkor kikérem magamnak sem b nőm se én nem vagyunk normálisak


de jobb abnormálisnak lenni mint hülyének XD

2010. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!