Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatfüggő vagyok ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő vagyok ha nem érzem jol magam soha a párom nélkül?

Figyelt kérdés

A párom nélkül nem szeretek semmit csinalni. Szomorú vagyok ha nélküle kell aludjak, bármit megteszek hogy minél több időt vele legyek. Érdekes programokat hagyok ki miatta (pl diáknapok). Ha mégis elmegyek nélküle nem érzem jol magam.

Engem nem zavar (és ő is szeret velem lenni, de nem ilyen "függő" mint én, nélkülem is jol érzi magát ha épp mas dolgom van) csak felek hogy rossz következményei lesznek.

23 éves nő vagyok


2019. jún. 17. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Két éve vagyunk együtt.
2019. jún. 17. 19:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem most nincs párom, de én meg senkivel sem tudom olyan jól érezni magam, mikor azzal, akivel épp randizok/kalandom van/kapcsolat vagy bármi. Szerintem ez normális.
2019. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor fogod ezt nagyon megbánni amikor a kapcsolatnak vége lesz. Teljesen elvesztegetett időnek fogod érezni és életed végéig bánni fogod, hogy miatta nem mentél. Én elkövettem ezt a hibát, senkinek nem ajánlom.
2019. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen, lehet, hogy csak egyszerűen szerelmes vagy, amit meglepően kellemes hallani, így két év után is. Vagy egyszerűen szereted, jól érzed magad vele. Inkább arra figyelj, hogy ez negatívan ne hasson ki a kapcsolatra, ne érezze magát beszorítva a párod, hagyd, hogy intézze a saját dolgait, amikor kell és értékeld, amikor együtt lehettek. Ha nyugodt, kellemes, kiegyensúlyozott az együtt töltött idő és nem érez feszültséget, amikor távol van, akkor annál több időt akar majd ő is együtt tölteni.
2019. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Ha kapcsolatból kapcsolatba ugrálsz mert lrlki stabilitásod nulla akkor kapcsolat függő vagy. Jelenlegi leírás alapján csak szerelmes meg kicsit lúzer
2019. jún. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!