Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20/L. A barátom (2 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/L. A barátom (2 éve vagyunk együtt) fesztiválon van, nem tudja feltölteni a telefonját, és 2 napja nem keres. Jogosan bántódtam meg?

Figyelt kérdés

Én azért nem mentem, mert annyira nem érdekel az ottani zene, és pénzem sincs, hogy csak azért elmenjek, hogy ott őt őrizgessem. Ami engem is érdekel, arra vele szoktam menni, de ez most nem olyan volt. Megbízom benne, hogy nem lép félre, nem is ez a bajom most sem, beszéltem egy haverommal (aki vele nincs annyira jóban, így neki nem falazna) és semmi erre utaló jelet nem látott.


Tavaly meg azelőtt is volt egyedül is fesztiválon (meg volt, amin együtt voltunk), és nem volt probléma, pár óránként felhívott. Nagyon jól megvagyunk, semmi probléma nincs köztünk, majdnem tökéletes kapcsolat, nagy az intimitás, bizalom, minden nap találkozunk, komolyabb balhé több mint egy év alatt sose volt stb. ezért üt ez a mostani eset ekkorát.


Reggel megpróbálta, akkor még aludtam, így le volt némítva, aztán egy sms-t küldött, hogy nem kerül sorba ott, ahol fel lehet a telefonokat tölteni, és ami a legrosszabbul esik, hogy ENNYIBEN HAGYTA. Holott van ott bőven ember, akitől kérhetne egy beszélgetés erejéig egy telefont. Vagy ez túl egyszerű megoldás lenne? Annyira bánt, hogy nem tesz meg mindent, hogy beszéljünk. Holott ez egyáltalán nem jellemző rá.


Tudom, hogy nem tudtok erre mit mondani, de ha valaki tud valami biztatót vagy kijózanítót,írja le... Anniyra már kiismertem, hogy nem egy hazudós, flegma,stb. ember, éppen ezért nem értem és nagyon FÁJ!


2010. júl. 8. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:

hívd fel te, vagy bocs nekem nem volt tiszta hogy a pénz fogyott e róla, de szerintem az aksi merült le

nincs egy haverja ott a pasidnak akit felhívhatnád és akkor beszélhetnétek, és nem kéne aggódnod miatta:)

és szerintem biztos megtett érte mindent beállt a sorba csak lehet tényleg nagy volt a zsúfoltság gondold el mennyien vannak ott ilyenkor.

amúgy milyen fesztivál?:)

2010. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha megbízol benne akkor nem lesz semmi baj:)) Most ha belegondolok az Ő helyzetébe biztosan kikészülnék, hogy 2-3 óránként kötelezően fel kell hívnom valakit...Biztos jól esik neki egy kis szabadság nélküled!


Szeret ő még ettől Téged, de szeretné élni a saját életét is, és ez így van rendjén. Tudnád, hogy az én barátom milyen "független", mégsem balhézunk össze ilyeneken, nem is sértődök meg, mert tudom szüksége van rá. Ettől még szeret:)


Úgyhogy nyugi, inkább mozdulj ki te is egy picit...:)


L/18

2010. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Inkább jót is tesz neki egy kis szabadság, ha komoly az, hogy minden nap találkoztok, és ennyire egymáson lógtok általában.


Kérj meg egy havert, hogy vágjon jól pofán kétszer, és akkor talán kijózanodsz ebből az állapotodból, és rájössz, hogy nem így kellene viselkedned.

2010. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

úúúúúúúúúúúristen...

szerintem ez már kicsit túl megy a határon :)

oké hogy szereted meg minden de azt írtad h megbízol benne, meg h keresett , meg h nem szoktatok balhézni, akkor ugyan mégis miért keresne már másvalakit?:O

szerintem nyugodj meg, hazamegy és minden megy tovább ahogy eddig is:)

2010. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
Hisztis p.csa vagy. csak annyit tudok tanácsolni, hogy vegyél vissza, ha meg akarod tartani a pasidat. és ezt nőként mondom.
2010. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sound-on van?:)
2010. júl. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ha már küldött sms-t, akkor ne parázz! Bulizz te is egy jó nagyot, nem lehettek mindig együtt, az megfertőz(het)i a kapcsolatotokat.
2010. júl. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha egészen két napig nem beszéltek? Két különálló személy vagytok, nem sziámi iker, ha meg lemerült a telefonja, ne kényszerítsd már rá, hogy kínos helyzetbe hozza magát, gondolom elég baj neki, hogy ha valami baj történik, nem tud telefonálni.
2010. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta sem került elő, de ismerős szólt, hogy állítólag már tölti a telefont, odaadta valakinek, aki koleszban szállt meg. Rockmaraton egyébként. Én tudom, milyen volt ő velem eddig, milyen volt máskor hasonló helyzetben, meg egyáltalán hogy milyen a kapcsolatunk, úgyhogy ettől nem tartom magam hisztis p.csának, de mindenkinek köszönöm a véleményt (akik kedvesen írták le ugyanazt, azoknak jobban).
2010. júl. 9. 16:08
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja és pont azért nem álltam neki az ismerősöket hívogatni, hogy ne "üldözzem" - kíváncsi voltam, ő mennyire igyekszik magától, hogy beszéljünk.

Máskor amikor pár óránként hívott, akkor sem kötelezte erre senki, én örültem neki, jól esett, de nem vártam el. Ezt viszont a másik végletnek éreztem.

Szabadság nélkülem? Szerintem csak a szar kapcsolatban akar valaki konkrétan "megszabadulni" a másiktól (egyébként oda megyünk mindketten, ahova akarunk). Most sem ez volt, mert szerette volna, hogy menjek én is, csak nem volt kedvem és pénzem.

2010. júl. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!