Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódást fogok neki okozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódást fogok neki okozni?

Figyelt kérdés

Nem rég összejöttem egy fiúval.Szeretné, ha mennénk strandra, de én elég szégyenlős vagyok, mert van rajtam egy kis felesleg meg narancsbőr. Amúgy szeretek strandra járni, az nem érdekel, hogy az ismeretlenek mit gondolnak rólam, de félek, hogy Neki nem fogok már annyira tetszeni. Nyilván előbb utóbb eljön a vetkőzés ideje, de nem mindegy, hogy ez félhomályban történik-e vagy verőfényes napsütésben.Egyébként 166 cm és 60 kg vagyok, elég nagy a fenekem meg a combom, de legalább a mellem is az... Szóval, szerintetek mennyi az esélye annak, hogy csalódni fog?Egyébként tök normális,rendes fiú, és szerintem komolyan érdeklem.

21/L


2010. júl. 8. 23:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha komolyan érdekled, és összejöttetek, akkor elfog fogadni így, ahogy vagy. Ne aggódj.:)
2010. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret elfogad így. :) Előbb-utóbb ugyis eljön az ideje, akkor meg jóbb előbb túl esni rajta, mert ha így nem fogad el, akkor nem érdemel meg.
2010. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 nielindi ***** válasza:
csak a nagy melleidet fogja nézni.
2010. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Súlyod rendben, ne izgulj. Hacsak nem szűz, akkor 0,001% az esélye, hogy csalódni fog.
2010. júl. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
rendben?bocsi,de ez pasiknál lenne okés.
2010. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem szűz...

Hogy a pasiknál lenne okés? Hát nem tudom, lehet, hogy igazad van, de én azzal nyugtatom magam, hogy végülis a formáim ruhán keresztül is látszódnak, és ha az tetszik neki, akkor talán olyan nagy baj nem lehet...

2010. júl. 9. 00:12
 7/16 anonim ***** válasza:
régen ehhez a magassághoz 6 kilóval többet mondtak ideálisnak. nem értelek :)
2010. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
az, hogy nagyok a melleid, még nem jelenti azt, hogy jók is.
2010. júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
biztos kedvel,akkor nem csalódik úgysem
2010. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nyilván nem, de ezt azért tettem hozzá, hogy egyértelmű legyen, hogy legalább arányos vagyok.Nem körte formájú, inkább homokóra.
2010. júl. 9. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!