Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, utasítottatok már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, utasítottatok már vissza valakit amiatt, mert (szerintetek) bénán kezdeményezett?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az a kezdeményezésében, ami ellenszenves vagy furcsa volt?

2019. jún. 20. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de nem utasítottam el konkrétan, csak kitértem a válaszadás elől. Aztán úgy voltam vele, hogy ha tényleg akar valamit,akkor majd összeszedi magát és meg is tette.
2019. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen elég gyakori, valahogy nem jön be mikor elkezdenek hátulról nekem dörgölődni, majd megkérdezik nem-e megyek ki velük. Ettől egyszerűen falra mászok, undorító.


Volt hogy moziban vártuk hogy beengedjenek a filmre és közben odajött egy srác. Aranyos volt az elején, de elég hamar arról kezdett mesélni hogy ő már látta igazából a filmet csak annyira meghatotta hogy újra látnia kell és ennek kapcsán valami hihetetlen depressziós monológba kezdett arról miért teljesen kudarc az élete. Majd ezek után akart kávézni hívni, visszautasítottam és megkaptam milyen szemét pitsa vagyok. Baromi kényelmetlen volt az egész szitu, főleg hogy egy barátnőm is velem volt akit a srác nagyjából ignorált.

2019. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A pha§dörgölős képek nekem is megvannak. Meg az is, mikor beleordítanak a fülembe, mert amúgy nem hallanám őket, és mefájdul a fülem.

Az is többször előfordult utcán, hogy "Szép/csinos vagy. Mikor volt utoljára kapcsid?" Ilyenkor csak nézek, mert már tudom az illető értelmi szintjét. "Húúú olyan rég? Hogy bírod szex nélkül?"

2019. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És olyan, hogy azt éreztétek, rajta, hogy az önbizalma nincs éppen a topon, és emiatt nem tudtatok vonzódni hozzá?
2019. jún. 20. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nem volt még, nekem sincs túl sok önbizalmam szóval jobban aggódok azon a srác mit gondol rólam. Ha nagyon mekegne-makogna valószínűleg kissé kiábrándító lenne, de eddig csak olyan volt hogy utálag vallották be mennyire féltek leszólítani, de nem vettek észre rajtuk.
2019. jún. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!