Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, utasítottatok már vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, utasítottatok már vissza valakit olyankor is, amikor szinglik voltatok? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 12:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
Azt ugye tudod, hogy foglaltként sem utasítanak vissza, ha kellően jó pasi vagy számukra? Csak kérdezem...
2019. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
4%
Ahogy az első írja , ott nem szokott lenni konkrét vissza utasítás csak picit sumákolgatnak.
2019. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%

Nem, én ha szinglivé válok, akkor onnantól azt várom, mikor próbálkozik már be valaki, hogy összejöhessek vele gyorsan.


Nem számít, ha az illető öreg, vagy ocsmány, vagy igénytelen, mert szinglinek lenni übergáz.


Honnan jönnek belőletek ezek az agyament kérdések, de komolyan?!

2019. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Hát persze, mert nagyon szar helyzetben voltam, szüleimnél laktam, semmi pénzem, kilátástalan helyzet rengeteg munka, depresszió, egyéb betegségek.Tudtam magamról, hogy teljesen alkalmatlan vagyok egy kapcsolatra, a pasi mondjuk nagyon kitartóan udvarolt nekem, ráadásul gazdag is volt,meg jóképű, sok lány odavolt érte, én viszont nem akartam őt terhelni a saját gondjaimmal. Ő nagyon nyomult, minden problémámat meg akarta oldani, mindig aggódott értem, én viszont hárítottam, mert nem akartam olyan kapcsolatba belemenni, ahol csak ő ad nekem mindent én meg nem tudok adni neki szinte semmit. Hiába mondta, hogy látja, h én nem érdekből vagyok jóba vele, valahogy feszélyezett a köztünk lévő szakadék. Próbálkozott, a végére már nagyon görcsös lett, mindenáron próbálta bizonygatni, h mennyire kedvel, láttam rajta, hogy túlságosan beleéli magát és nagyon rossz volt visszautasítani. Azt nem bánom, hogy akkor visszautasítottam, azt viszont igen, hogy őt el kellett utasítanom. Most már kezdem összeszedni magam és tervezem, hogy írni fogok neki, hátha még van esély. Ő megmondta a végső elutasításnál, hogy többet nem fog próbálkozni, nem erőlteti tovább és ezt tartja is, max szülinap köszöntött fel facebookon azóta. Úgyhogy most nálam a labda.
2019. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha szingli vagyok, akkor az első beprpbalkozo idióta vihet is.
2019. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

2 ok volt mindig:

1. Az illető nem jön be (ennek ezer oka lehet, nem részletezem.)

2. Nem voltam még túl az előzőn.


Az, hogy egy nő szingli, nem azt jelenti, hogy az első jöttment nyomival rögtön össze kell jönnie...

2019. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

A válasz egyszerű: nem volt szimpatikus, nem jött be.

2019. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
2 okból utasitok el egy pasit, az egyik ha nem akarok kapcsolatot, a masik ha nem tetszik.
2019. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Mert nem vágytam párkapcsolatra, pláne nem egy random emberrel.


(demiszexualitás - nem tudok összejönni bárkivel, csak akkor ha barátokká, haverokká válunk. A barátság mélyül szerelemmé, nem csak úgy "belémcsap" első látásra :) )

2019. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Hű kilences, én is ilyen vagyok. Nem is tudtam, hogy erre van megfelelő szó
2019. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!