Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek milyen jeleket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek milyen jeleket szoktak küldeni a lányok hogy odamehettek hozzájuk?

Figyelt kérdés
Csak azért vagyok kíváncsi erre mert én nekem nem igazán szoktak jelezni és az is érdekelne hogy másokkal mi a helyzet.

2019. jún. 21. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Soha semmit, különben nem lennénk a GYK-n.
2019. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nőként írok. Ha tetszik valaki, akkor nézni szoktam, ha rám néz, akkor rá mosolygok. Ennyi elég szokott lenni, és ha nem nyámnyila, akkor odajön hozzám.
2019. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Pl egy ideje mosolyog rám vagy szemez velem. Aztán köszön, stb...
2019. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Rövid nadrágban volt és szét tette a lábát előttem
2019. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Idejönnek beszélgetni
2019. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
Semmilyet, gúnyos megvetés, fintorgás az szokott lenni, meg az az ide ne merj jönni nézés :D pedig sz**rok rájuk, na de aki jól néz ki, arra mosolyognak, csillog a szemük, szemeznek, a hajukat babrálják, figyelnek, vagy épp fordítva és zavarba vannak ilyesmi, vannak merészebb csajok is akik nyomulnak akár, honnan tudom ezt mégis? Tapasztalat, van jóképű haverom, meg egyből észreveszem ha egy csajnak tetszik valaki, vonzódik hozzá, bárhol, ismerem a nőket, attól függetlenül, hogy személy szerint nekem közöm nincs hozzájuk.
2019. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyent. :(
2019. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, ha nem találok meg valamit odamegyek bárkihez és megkérdezem merre van xD
2019. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Csak egy barátnőm volt, ő is kidobott 3 hét után. Több mint 200 nőnél próbálkoztam eredmény nélkül.
2019. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39F
2019. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!