Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne érezzem magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne érezzem magam egy lakat szerencsétlennek?

Figyelt kérdés
A volt barátom (akit még mindig nagyon szeretek 1,5 év után is) eljegyezte a barátnőjét. Ez a lány telejesen az ellentétem, de megmondta, hogy soha senki nem volt ennyir jó. Azóta nekem nincs senkim (egy próbálkozásom volt) de nem is érdekel nagyon senki. Lediplomáztam, meg szereztem egy állást, de borzalmasan magányos vagyok. Nagyon hiányzik. Nem csak a párom volt, de a barátom is. Majd a szakítás után közölte, hogy csak végig szórakozott velem, és ez a lány egyszerre bunkó meg kedves, ő az igazi neki, engem meg csak kihasznált...egy senkinek érzem magam. Ők boldogok, hamarosan esküvő, meg minden, én meg csak vagyok...
2019. jún. 22. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
gondolom ezek a válaszok nem segítettek
2019. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így érzed magad:

[link]

Ez egy szerencsétlen lakat.

2019. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu Foltisszima. Hogy érdemleges választ is kapj: Ezzel a szelencsétlen balfsszon mi hiányzik neked? Melt szelintem nem ő hiányzik, hanem a jó dolgok, és azt bálmelyik másik félfitól megkaphatod.
2019. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
paldon: éldemleges :)
2019. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha ilyen tajpalaszt módon szakított, akkol szelintem valaki bemesélte neki hogy megcsaltad. Lehet hogy az új balátnője volt, de lehet hogy más. Ne élezd magad senkinek, keless sokkal jobbat.
2019. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, automatikusan átjavította a telefonom és nem ellenőriztem le. Lakat helyet egy rakás szerencsétlenséget akartam írni.
2019. jún. 22. 16:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudjuk, mindenkivel ez van néha mióta telefonon írunk :)
2019. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj kéldező, jó poénokat kleáltunk belőle, nem cikizni akaltunk :)
2019. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező.


Sírok a válaszokon. :DDD

2019. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!