Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám végre elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre elfelejteni? Már kísért egy ideje.

Figyelt kérdés

Röviden a történetem, 2012 közepén megismerkedtem neten egy lánnyal, akkor még 18 éves voltam és ő volt nekem az első ilyen "kapcsolatom". Sokat beszéltünk, igaz csak interneten, de szinte minden nap és 2014 nyarán találkoztunk először, akkor lett kimondva, hogy mi most együtt vagyunk.

Sajnos mivel messze éltünk egymástól, így ritkán találkoztunk, de minden nap beszéltünk. Aztán olyan 2015 ősz elején elkezdett máshogy viselkedni velem, bunkóbb volt, kevésbé keresett, olyan volt, mintha csak kényszerből beszélgetnénk, de mikor rákérdeztem, akkor azt mondta, hogy minden rendben, nincs semmi baja velem. Majd 2016 januárjában közölte velem, hogy sok volt belőlem, nem akar többet velem beszélni és másnapra törölt facebookról is.

Engem ez akkor nagyon rosszul érintett, de úgy voltam vele, hogy egyszer mindennek vége, erős leszek, lekötöm mással a figyelmem és ez az érzés majd elmúlik. Ez valóban így is volt, de aztán mindig később visszatért az érzés és egyre rosszabb volt.

Komoly kapcsolatom azóta nem volt, csak kisebb próbálkozások, de egyiknél sem éreztem, hogy olyan jó lenne, mint vele volt.

Olyan 2018 eleje/közepe fele éreztem, hogy végleg sikerült kivernem a fejemből, de aztán most 2019-ben megint ugyanúgy eszembe jutott és ugyan úgy fáj.


Mit lehetne ez ellen tenni?? Nem értem miért jut eszembe még 3 év után is és hogy miért fáj ennyire. Nem akarok tőle semmit, nem akarok rá gondolni, el akarom felejteni!


Hogyan tudnám teljesen elfelejteni, szakember tud ezen segíteni? Más volt hasonló helyzetben? A válaszokat előre is köszönöm.



2019. jún. 22. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet azért,mert nincs meg a fejedben a miértje,az okok,aztán azt hogy bunkón szakított(szerintem),nem volt esetleg lehetőséged,hogy reagálj rá stb.Lehet érdemes lenne igen,hogy szakemberhez fordulj.
2019. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!