Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parkapcsolatban, illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolatban, illetve csaladi kapcsolatban mik tortentek Veletek?

Figyelt kérdés
Ugy ertem,ami elter az en nyomasztobb esemenyektol mentes eletemtol. Nem minden tokeletes, de olyan dolgokrol hallok..pl valakit gyulol az anyosa, de nyiltan, valakit kicsinal a testvere, valakinek artani akar a mostoha anyja/apja stb. En az apai csaladommal szuntettem meg mindennemu kapcsolatot, a vezeteknevem is hivatalosan atirattam. Sokak szerint eros huzas volt de megerte es nem vagyok ezzel egyedul.. Nem ereztem magam jol veluk es teljesen kiiktattam oket az eletembol. Ezen kivul nem volt semmi bottanyos esemeny. De sok olyanrol hallok,hogy XY dolog tortenik mas csaladokban..pl testverek gyulolkodnek, szulokkel rossz viszony, anyos apos vitak.. Istennem hala ezekbol nemigen kaptam. De most komolyan igy elnek emberek ??

2019. máj. 28. 00:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Aprobb elirasokert elnezest :D
2019. máj. 28. 00:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam olyan volt, hogy mentem a csajhoz és az anyja megszólal, hogy nem szoros a cípőd? Később tudtam meg, hogy az azt jelenti, hogy kívül tágasabb!

Szóval én már átéltem azt, hogy utált az anyukája és meg is mérgezte a kapcsolatunkat.

A jelenlegi párom anyjával még nem találkoztam és nem is fogok!

2019. máj. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem egész gyerekkoromban bántalmazott a családom, 19 évesen érettségi után elköltöztem és minden kapcsolatot megszakítottam velük, de nem tartom durvának, azok után, ahogy bántak velem. Muszáj volt tőlük megszabadulnom, hogy elkezdhessem feldolgozni a dolgokat és túlléphessek, lezárhassam, bár még így is szükségem volt terápiára.

Párkapcsolatokban volt pár durva megcsalás az első exem részéről, a második pedig egy birtokló, féltékeny állat volt, mint az később kiderült és amikor szakítottam vele ezért még évekig zaklatott szakítás után. Utána egy darabig elzárkóztam a párkapcsolatoktól és megtanultam hogyan legyen igazán boldog egyedül is, megtaláltam önmagam, mesteri szintre fejlesztettem az önismeretem. Utólag nem bánok semmit, ami velem történt, mert ezek a dolgok tettek olyan erőssé, amilyen most vagyok. Most már nem tud velem olyan dolog történni, ami tartósan össze tudna törni, mert olyan dolgokból is felálltam már, amikből kevesen.

2019. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ajj :( Nagyon szomoruan hallom(olvasom).☹️

Pozitiv es negativ dolgokat is mondjatok, kicsit szeretnek kepben lenni mik vannak. Buborekban elek a jo egnek hala. DE nem vagyok torekeny, nem vagyok naiv tudom h nem mindenki jo meg nem mindenki a Terez anya, csak buborekban lehetek meg es hálát adok ezert, viszont nyitvatartom a szemem.


Nem vagyok boldogabb ha masnak rossz. Latni szeretnem de nem tapasztalni mik vannak.


A legdurvabb az annyi volt eletemben,hogy aposomnak az egyik nagyon kozeli rokona pont meghalt, mi ra 1 napra odamentunk mar nem is tudom miert, nem ertettem egyet egy masik rokonaval aki epp bepofazott az eletembe aztan az allat aposom minden ocsmanysagot ordibalt velem en jol kirohogtem megnondtam h sz#r ember szar a hazassaga egy taplo es eljottem. Majd !!! Ra sok sok hetre talalkoztunk es ugy viselkedett mint a kisangyal.. en is ugy viselkedek vele mint a kisangyal. Amikor 2 havonta latom. Amugy telibesz...rom nem erdeklodok feloluk nem jarok oda. Parom csak akkor beszel az apjaval ha kell valami mert sajnos nem talaltak meg a kozos hangot ez van. Parom nem ott a vita utan azonnal allt mellem..hanem baromi tavolsagtarto vele..nem keresi csak nagyon ritkan. Ez vegulis jobb.


Amugy meg olyanok velem ahogy elvarnak atlagos normalis. Gratulaltak a vizsgaimhoz amit elmondtam nekik had tudjak !! Stb.


Na ezen kivul nem sok konfliktus volt halisten. A buborek megvan :D


Szokott jonni a "majd koppansz" duma.. hogyne, csalodtam mar, nem fogom ezen elsirni magam. Mindenki csalodott mar..


En minden napomat aldom amit nyugalomban toltok es orulok h nem resze az eletemnek semmi olyan ami kellemetlen.

2019. máj. 28. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:

kicsit félreérhető első mondat hogy én - nyomasztobb esemenyektol mentes eletemtol.

végülis ez elég meredek szitu.


miért szüntetted meg kapcsolatot,volt konkrét oka ?

mert ha nem akkor az tényleg túlzás,ha csak nem tetszett a képük :)


nekem elég gázos családom van.lakásunkat anyám felelőtlen módon tesóm nevére íratta.

aztán ő eladta és mi mehettünk albérletbe.mindezt úgy hogy szerintük

minden rendbe van.fel se bírom fogni.azt hittem ez nem történhet meg,de mégis.

sajnos saját családom is kapzsi féreg hányinger emberek.


tartom velük a kapcsolatot,de csak én.mert ezek soha életbe nem fognak keresni.

hozzátenném ez igaz minden ismerősömre.a facebok szülinapi diszleten kívül

soha nincs reakcio,még postokra is minimális.üzenet,telefon elképzelhetetlen.

ha szerencsém van válaszolnak ha írok.akkor is pár mondat azt csá.

2019. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi az Istennek vagy hajlando veluk beszelni es tudomast venni roluk !?!??? Miert ?? Felejtsd el mintha nem is elnenek aztan jo..ezek utan..


Borzasztoan sajnalom amit vegig kellett nezned.. :( minden jot kivanok! Setalj el onnan ami nem melto hozzad! Valoszinu mar megteheted, akkor ami lehuz felduhit zard ki!


En nekem nem szimpi apukam sot nem tartom szepnek kedvesnek a kulsoseg nem szamit..de en legalabb a tarsadalmilag elfogadott szep,jo,csinos kategoriat boven megutom, nem izgulok mas velemenyen tartsanak barminek..sose vettem extra erteknek az arcom..hisz egyszer mind megoregszunk De addig is a lelkem nyugalomba akartam a testemen belul elve is helyezni! 😊


Masik ok: bu..zi otvar stilusu uj felesege is taszitott, nem voltak szimpatikusak a feltestvereim.. Fater nem volt hajlando beszallni a tanulmanyaimba de a feltesomeknak fizetett !!! Ezt mikor teljesen vegre felfogtam meglattam, mentem az anyakonyvvezetohoz edesanyammal aki alairta hogy az o nevet viselhetem. Eees roviden ennyi. Ezt en eroltettem en akartam de jol dontottem :D 😊😊😊🙂


Az okiratokat virtualisan megmutattam az apai bandanak.. Akik veresen komolyan csontig hatolva voltak ezen megsertodve :D oltari jot szorakoztam. Es vegre orokke meg tudtuk szakitani a kapcsolatot. :D


Na mivel nem szorulok rajuk a bunkosagaikra.. nyilvan jol is erzem magam mar.


Ez nem meredek szerintem..

2019. máj. 30. 00:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Jhaa en olyan vagyok ha valaki akar csaladbol pusztan nem szimpatikus..nem veszek rola tudomast az illedelmes koszonesen kivul.. Ha nem erzem jol magam valakivel..miert vegyem neki fel a telefont miert alljak szoba vele? Pl egyik unokatesom.. sot inkabb mind :D


Azert elunk hogy boldogok legyunk.. ne a sz#rt hallgassuk meg lassuk..


Ez nem ego! Ez onbecsules.

2019. máj. 30. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!