Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erkölcstelen vagyok attól ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcstelen vagyok attól ha viszonyom van a főnökömmel?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy éve kezdtem bele ebbe a viszonyba a főnökömmel. Tetszettem neki és ő is nekem,de már nagyon kivesztek az érzelmek ha voltak egyáltalán.Én kihasználtam,hogy így nem kell annyira keményen dolgoznom és ő titokban több pénzt is ad nekem.Ő is kihasználja,hogy minden perverz vágyát kiélheti rajtam.Egy év alatt csak rosszabb lett,nem érzem már úgy,hogy megérné ezt folytatnom,valami elveszett belőlem.Ha most új életet kezdek,akkor van esélyem arra,hogy tisztességes életet élhessek?
2019. jún. 24. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Erkölcstelenül viselkedtél, de sose késő változtatni.
2019. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elég soványka, de érdemes lenne megpróbálni.

32/f

2019. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtök sem csalt meg senkit, akkor nem. A munkatársak szemében persze igen, de őket nem használták szexrabszolgának, így nincs joguk ítélkezni.
2019. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyikünknek sincs párja. Köszönöm a válaszokat. Változtatni fogok, nem érzem jól magam ebben a helyzetben.
2019. jún. 24. 12:01
 5/8 Halmai Annamária ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed?
2019. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem azért követtél el hibát mert a főnököddel szexeltél hanem azért mert érdekből és érzelemmentesen.

Bármilyen kapcsolatban hamar kiégsz ha nincs benne érzelem.

Nekem is volt csak szexkapcsolatom. Szex után mindig ürességet éreztem és rossz közérzetem volt.

2019. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyikotok sem volt tisztességes a munkahelyi előnyök miatt.

Miért ne lenne eselyed valtoztatni ezen?

2019. jún. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a lelkednek a legjobb ha keresnél egy másik munkahelyet a bosst meg távol tartanád magadtól. Minél hamarabb tűnj el. Gondolom amennyi dellát kaptál tudtál spórolni is magadnak.

Szóval amikor megvan a hely ahova mész megmondod neki hogy ennyi volt. Ha tudsz akkor el is költözhetsz. Én legalábbis így csinálnám.

Nem aggódnék, mert tudnám hogy a főnök ugy is talál valakit helyettem. Plusz az ilyen kapcsolatok lelkileg tényleg kiűrítenének.

És ha lesz párod, (egyenlőre) inkább legyen lakat a szádon. Így jobb.

2019. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!