Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok a fönökömmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok a fönökömmel?

Figyelt kérdés
Nagyon jo,baráti viszonyban vagyok a főnökömmel.Ami persze jo,mert napi 8 orát egymás mellett ülünk.Nagyon kedveljük egymást.ő nős,én férjnél vagyok.Mind kettönk házassága boldog.Viszont álmomban mindig ott van.Vagy megcsokol,vagy ölelget,simogat....azután másnap másra sem tudok gondolni,teljesen összezavar.Szexuálisan felizgat...Mit tegyek,hogyan tisztázzam le magamban ,h ennek semmi értelme...Soha nem volt köztünk semmi,és nem is lehet.Voltatok már hasonlo helyzetben?
2018. júl. 7. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt hamarosan megcsalas lesz.
2018. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, en csak az ellenkezőjéről tudok beszámolni. A főnököm álmodhatott igen sokat velem, mert konkrétan elmondta, h én vagyok álmai nője. Nos, nekem meg egy nős két gyerekes min. 10 évvel idősebb férfi nem az. Ezt nagyon udvariasan, de elég konkrétan (khm 😊 ) a tudtára adtam. Igaz, béremelést nem kaptam, de azóta nem álmodozik. 😎
2018. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha lehetne megcsalás akkor az már megtörtént volna..azért kinoz ennyire,mert soha nem tudnám megcsalni a párom,no meg ő sem probálkozott még be soha.
2018. júl. 7. 15:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Habár nehezen tudom elképzelni,hogy ő velem soha nem képzelt el semmi mást az aktatologatáson kivül..mégis csak férfi,nem?!Még ha talpig uriember és gondos családapa is...
2018. júl. 7. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
légy erős és gondolj rá mint egy nem szex barátra. ennyi.
2018. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!