Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, hogy tapasztalját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, hogy tapasztaljátok, gyakran láttok inkább férfiasnak egy mások, vagy saját maga szerint csúnya arcú srácot?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a mások által átlagosnak ítélt pasik arca jön be inkább, az sokkal férfiasabb, mint a népszerű lányos arcú pasik

Az, hogy vki milyennek tartja magát, nem jelenti, hogy olyan is

2014. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Berki krisztián elég férfias:3
2014. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy egy bizonyos személyiség tűnik férfiasnak, és ez bolondít bele az illető külsejébe. Ami elengedhetetlen: intelligencia, előzékenység, tiszteletteljesség, okosság, magabiztosság, tekintsen rám egyenrangú félként
2014. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. Nem is kedvelem nagyon az olyan csinos, fitos orrú, teltszájú pasikat. Például ő sokkal jobban tetszik, mind akármelyik szépfiú:

[link]

2014. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!