Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők és férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők és férfiak, akik nem vágynak párkapcsolatra, szexre, de nem aszexuálisok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak.
2019. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ööö...szerintem te pontosan most definiáltad az aszexualitás fogalmát.
2019. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a lábfétises domináns dolgok is még elfogadhatóak ebbe a kategóriába, akkor vannak.
2019. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szexre nem vágyom, ettől függetlenül párkapcsolatra, szerelemre igen. De nem hiszem, hogy találnék olyan férfit, aki ezt elfogadná, ráadásul még belsőre is passzolnánk...
2019. jún. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CFB ***** válasza:

Kicsit osszetevesztetted a fogalmakat 😅

Az aszex letbe csak a szexszel kapcsolatos dolgok tartoznak bele. Maga a parkapcsolat, a romantikussag nem. Az, hogy valaki erzelmileg kihez/hogyan vonzodik, az mar megint egy kovetkezo dolog. Peldaul aszex ember lehet heteroromantikus, biromantikus stb.

Erzeseik ugyanugy vannak, ugyanugy megvan, hogy kihez/kilhez vonzodnak, akar szexualis eletet is elhetnek - csak eppen nem fogjak elvezni.


Vannak olyan kuloncok, akik nem vagynak elettarsra, se semmi hasonlora. Az, hogy ok hogyan definialjak sajat magukat...jo kerdes. Szerintem ne is akarj belefolyni a temaba xd ahany ember, annyi fele magyarazat/felfogas/variacio.


Remelem segitettem😊

2019. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!